Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 16. krog 22.04.17
   TEKMA: NK Vojnik - Šmartno 1928 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Vojnik - Vojnik    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Polutnik Gašper (V)
  5  Bobik Jernej
  6  Koštomaj Gašper
  7  Osmanaj Leotrim
  8  Pliberšek Timon
  9  Špes Blaž
  16  Stepišnik Luka
  21  Marciuš Miha (K)
  65  Brecl Ojsteršek Žiga
  69  Jovan Žiga
  99  Brlič Rocky
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V)
  4  Ravnak Anej
  5  Podkrižnik Žiga (K)
  7  Marton Rok
  9  Martinovič Alen
  10  Suljanović Edvin
  11  Kopušar Žan
  12  Zavolovšek Jošt
  17  Lihteneger Marsel
  18  Volk Luka
  20  Križnik Sašo
  Rezervni igralci
  4  Agrež Jure Tilen
  13  Jakš Tomaž
  Rezervni igralci
  6  Verdev Nejc
  15  Jarc Filip
  16  Dragić Gašper
  19  Cvikl Gašper
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   Šmartno 1928
   Oblak Simon
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 1 69 - Jovan Žiga (73')
   Šmartno 1928
   0 : 1   5 - Podkrižnik Žiga (44') 
   1 : 2   5 - Podkrižnik Žiga (77') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  67'     4 - Agrež Jure Tilen
       99 - Brlič Rocky
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Jarc Filip
       7 - Marton Rok
  57'     16 - Dragić Gašper
       10 - Suljanović Edvin
  60'     6 - Verdev Nejc
       20 - Križnik Sašo
  66'     19 - Cvikl Gašper
       11 - Kopušar Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan