Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 16. krog 22.04.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Laško-Pivovar 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Romih Žan (V)
  2  Beltram Aljoša
  3  Rihter Nejc
  4  Matoša Matic (K)
  5  Čater Žan
  6  Šolinc Alen
  7  Hrovat Alen
  8  Šegota Luka
  9  Lesjak Luka
  10  Oset Nejc
  11  Vodišek Žiga
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Bobnič Urban (V,K)
  55  Ferlin Jakob
  56  Blatnik Miha
  60  Đurica Bogdan
  61  Deželak Matic
  63  Frece Lovro
  66  Babić Antonio
  68  Gorišek Rok
  69  Grbić Aleksandar
  72  Muratović Belmin
  75  Gričar Nik
  Rezervni igralci
  13  Rosenstein Jakob
  14  Trobec Matic
  15  Rogić Aleksandar
  16  Destovnik Luka
  17  Grlić Patrik
  Rezervni igralci
  62  Teršek Mohor
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   NK Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 0 9 - Lesjak Luka (45')
   2 : 0 7 - Hrovat Alen (52')
   3 : 0 15 - Rogić Aleksandar (63')
   NK Laško-Pivovar
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   NK Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Laško-Pivovar
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Grlić Patrik
       10 - Oset Nejc
  61'     15 - Rogić Aleksandar
       4 - Matoša Matic
  69'     13 - Rosenstein Jakob
       9 - Lesjak Luka
  69'     16 - Destovnik Luka
       6 - Šolinc Alen
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  64'     62 - Teršek Mohor
       56 - Blatnik Miha
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan