Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 14. krog 02.04.17
   TEKMA: NK Šampion - NK Žalec 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Vozlič David
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Kolenc Jure (K)
  5  Poboljšaj Anže
  6  Štante Anej
  7  Goršič Kevin
  8  Žohar Urban
  9  Grobelnik Gal
  10  Djerdji Pavše Leon
  11  Fišer Valentin
  12  Turk Pajič Luka (V)
  13  Ratej Urban
  15  Doberšek Nik
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Jelen Matic (V)
  2  Rogl Aljaž
  3  Završnik Tadej
  4  Dolžan Matija (K)
  5  Babič Dominik
  6  Zeljković Aleksandar
  7  Susuri Liridon
  8  Stiplošek Žan
  9  Farčnik Gregor
  15  Kumperger Matej
  17  Špacapan Miha
  Rezervni igralci
  16  Šramel Aljaž
  17  Klajnšek Grajžl Rok
  18  Kamenšek Gal
  Rezervni igralci
  13  Mežnar Ožbej
  16  Podpečan Anže
  18  Stojaković Jan
  19  Jezernik Jan
  20  Lončarevič Lan
   TRENER
   NK Šampion
   Šnabl Matjaž
   NK Žalec
   Plantak Stanko
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 8 - Žohar Urban (19')
   2 : 0 8 - Žohar Urban (32')
   NK Žalec
   2 : 1   4 - Dolžan Matija (40') 
   2 : 2   8 - Stiplošek Žan (49') 
   2 : 3   8 - Stiplošek Žan (72') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    12 - Turk Pajič Luka (37')
    10 - Djerdji Pavše Leon (65')
   NK Žalec
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Žalec
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  77'     17 - Klajnšek Grajžl Rok
       13 - Ratej Urban
  81'     16 - Šramel Aljaž
       7 - Goršič Kevin
  83'     18 - Kamenšek Gal
       15 - Doberšek Nik
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Lončarevič Lan
       15 - Kumperger Matej
  46'     19 - Jezernik Jan
       3 - Završnik Tadej
  84'     18 - Stojaković Jan
       8 - Stiplošek Žan
  84'     13 - Mežnar Ožbej
       7 - Susuri Liridon
  86'     16 - Podpečan Anže
       6 - Zeljković Aleksandar
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan