Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 16/17
  Zapisnik: 19. krog 07.05.17
   TEKMA: NK Šampion - NK Šoštanj 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Šabec Nik
   2. pomočnik: Šepec Anže
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Kresnik Filip
  4  Kamenšek Gal
  5  Jančar Filip
  7  Goršič Kevin
  8  Žohar Urban
  9  Grobelnik Gal
  10  Petkovič Jan (K)
  11  Fišer Valentin
  16  Volf Lovro
  18  Krumpak Jan
  84  Ledl Adrian (V)
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Kavšak Ambrož
  3  Lihić Amel
  5  Bosilj Andraž
  6  Hadžimuratović Nedim
  7  Božič Domen
  8  Nastić Aleksandar (K)
  9  Dobnik Miha
  10  Lihič Anel
  11  Babajić Anes
  12  Jahić Demirel (V)
  13  Vezaj Ferid
  Rezervni igralci
  14  Klajnšek Grajžl Rok
  17  Ratej Urban
  Rezervni igralci
  14  Sejdinović Senad
   TRENER
   NK Šampion
   Šnabl Matjaž
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 16 - Volf Lovro (16')
   NK Šoštanj
   1 : 1   10 - Lihič Anel (25') 
   1 : 2   10 - Lihič Anel (58') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    5 - Jančar Filip (54')
    3 - Kresnik Filip (92')
   NK Šoštanj
    6 - Hadžimuratović Nedim (89')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  75'     17 - Ratej Urban
       5 - Jančar Filip
  78'     14 - Klajnšek Grajžl Rok
       7 - Goršič Kevin
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan