Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 16/17
  Zapisnik: 4. krog 17.09.16
   TEKMA: NK Žalec - KNK Odred Kozje 5 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahole Jože
   1. pomočnik: Štefane Dejan
   2. pomočnik: Lončar Miha
   Delegat: Grošić Irfet
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  3  Tavčer Luka
  5  Lesjak Kevin
  7  Dobrajc Aleš
  10  Perko Nejc
  11  Malis Aleksander
  12  Prislan Tilen (V)
  13  Petek Pascal
  14  Kozmelj Jaka
  15  Vergilas Leonardo
  16  Brglez Matic (K)
  18  Akamba Mengbwa Hyacinthe
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  1  Križnik Miran (V)
  2  Vodeb Julijan
  3  Šket Jaka
  4  Zorenč Rok
  5  Kunej Staš
  6  Agrež Kevin
  8  Štus Sandi (K)
  9  Somunčić Jovica
  10  Narat Rok
  11  Matić Renato
  14  Omerzu Franc
  Rezervni igralci
  2  Ramšak Klemen
  8  Mrak Rok
  17  Prislan Klemen
  19  Skale Nejc
  Rezervni igralci
  7  Kodrin Aleš
  12  Mesarec Luka
  17  Štus Iztok
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   KNK Odred Kozje
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 11 - Malis Aleksander (17')
   2 : 0 5 - Lesjak Kevin (26')
   3 : 0 13 - Petek Pascal (28')
   4 : 0 12 - Prislan Tilen (42')11m
   5 : 1 18 - Akamba Mengbwa Hyacinthe (85')
   KNK Odred Kozje
   4 : 1   11 - Matić Renato (77') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   KNK Odred Kozje
    17 - Štus Iztok (31')
    8 - Štus Sandi (31')
    14 - Omerzu Franc (42')
    6 - Agrež Kevin (73')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   KNK Odred Kozje
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  59'     8 - Mrak Rok
       7 - Dobrajc Aleš
  59'     2 - Ramšak Klemen
       3 - Tavčer Luka
  59'     19 - Skale Nejc
       5 - Lesjak Kevin
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Štus Iztok
       14 - Omerzu Franc
  66'     12 - Mesarec Luka
       3 - Šket Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan