Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 16/17
  Zapisnik: 1. krog 27.08.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje - Fosilum Šentjur 1 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Skornšek Črt
   1. pomočnik: Krog Borut
   2. pomočnik: Golež Tomaž
   Delegat: Galun Milan
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  1  Križnik Miran (V)
  4  Zorenč Rok
  6  Agrež Kevin
  7  Baliban Dejan
  8  Matić Renato
  9  Štus Sandi (K)
  10  Lojen Denis
  14  Omerzu Franc
  15  Alegro Benjamin
  20  Somunčić Jovica
  21  Vah Tomaž
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Zdovc Miha (V)
  4  Gračner Karlo
  5  Zorič Tilen
  6  Bedek Jure
  7  Žnidar David
  8  Oset Anže
  9  Belak Miha (K)
  12  Jevšenak Urban
  16  Krivec Jure
  17  Kopinšek Luka
  18  Oset Žiga
  Rezervni igralci
  5  Moškon Matic
  11  Muškatevc Mitja
  17  Štus Iztok
  19  Hostnik Nejc
  Rezervni igralci
  2  Zdolšek Blaž
  3  Matuš Rok
  10  Diaci Tim
  11  Tuhtar Sebastjan
  15  Herič Žiga
  22  Đurić Mirel (V)
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   Štus Sandi
   Fosilum Šentjur
   Majal Bojan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   1 : 3 8 - Matić Renato (75')11m
   Fosilum Šentjur
   0 : 1   9 - Belak Miha (55') 
   0 : 2   5 - Zorič Tilen (58') 
   0 : 3   11 - Tuhtar Sebastjan (65') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
   Fosilum Šentjur
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Štus Iztok
       14 - Omerzu Franc
  46'     11 - Muškatevc Mitja
       20 - Somunčić Jovica
  59'     19 - Hostnik Nejc
       15 - Alegro Benjamin
  69'     5 - Moškon Matic
       6 - Agrež Kevin
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  61'     11 - Tuhtar Sebastjan
       5 - Zorič Tilen
  70'     10 - Diaci Tim
       17 - Kopinšek Luka
  70'     3 - Matuš Rok
       6 - Bedek Jure
  76'     15 - Herič Žiga
       16 - Krivec Jure
  80'     2 - Zdolšek Blaž
       4 - Gračner Karlo
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan