Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 20/21
  Zapisnik: 7. krog 11.10.20
   TEKMA: Šmartno Prebold - NK Rudar Velenje C 4 : 1 1 : 0
   Kraj: - Igrišče Prebold    Gledalcev: 1
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno Prebold
Priimek in ime
  3  Kodrun Bor
  6  Štorman Jaka
  7  Flis Miha
  8  Borinc Domen
  12  Turecki Luka (V)
  16  Artnjak Jakob (K)
  18  Hrboka Matevž
  24  Rezar Luka Franc
  33  Čadež Luka
  34  Jelen Aljaž
  44  Škrabe Nejc (V)
  46  Možina Patrik
  47  Bukovec Kaučič Lovro
  50  Kramar Gašper (V)
  51  Klančnik Anže
  56  Stenovec Metod
   NK Rudar Velenje C
Priimek in ime
  2  Potočnik Urban
  3  Reberšak Ježovnik Alvaro
  4  Moravac Ognjen
  5  Rodić Anej (K)
  7  Torbica Teodor
  8  Kubale Tai
  9  Kukovec Fran
  10  Aćimović Dejan
  12  Huseinović Adis (V)
  13  Avberšek Jošt
  14  Hoxhaj Edin
  15  Fajfar Lan
  16  Brglez Nik
  17  Zajc David
  18  Hojnik Kristijan
  20  Klemenčič Florjanc Tjaš
  21  Milovanović Saša
  22  Meža Mori Aljaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno Prebold
   Druškovič Tomi
   NK Rudar Velenje C
   Delamea Denis
   STRELCI
   Šmartno Prebold
   1 : 0 16 - Artnjak Jakob (27')
   2 : 0 51 - Klančnik Anže (42')
   3 : 0 51 - Klančnik Anže (45')
   4 : 1 16 - Artnjak Jakob (55')
   NK Rudar Velenje C
   3 : 1   10 - Aćimović Dejan (45') 
   OPOMINJANI
   Šmartno Prebold
   NK Rudar Velenje C
   IZKLJUČENI
   Šmartno Prebold
   NK Rudar Velenje C
   MENJAVE
   Šmartno Prebold
  Minuta  Igralec
   NK Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 20/21
8. krog 17.10.20
NK Posavje Krško : Mons Claudius 6 : 1
NK Vojnik : NK Šentjur 2 : 1
NK Laško : NK Savinjska Vransko 0 : 0
NK Žalec : NK Šoštanj 1 : 0
NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 1 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan