Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 20/21
  Zapisnik: 6. krog 04.10.20
   TEKMA: Zreče - Šmartno Prebold 3 : 8 2 : 6
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Arih Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Klopotan Tomi (V)
  3  Kramberger Staš
  4  Fijavž Timotej
  5  Zorec Luka
  6  Globočnik Jon
  7  Globočnik Luka
  8  Mrzdovnik Miha
  10  Korošec Tristan
  11  Obretan Vid (K)
  12  Smole Miha (V)
  13  Hren Anže
  14  Veselinović Sven
  17  Preložnik Ženej
   Šmartno Prebold
Priimek in ime
  1  Dolinšek Miha (V)
  3  Kodrun Bor
  6  Štorman Jaka
  7  Flis Miha
  8  Borinc Domen
  16  Artnjak Jakob (K)
  18  Hrboka Matevž
  31  Trojer David
  33  Škrabe Nejc
  34  Jelen Aljaž
  36  Mešanović Alen
  46  Možina Patrik
  47  Bukovec Kaučič Lovro
  50  Kramar Gašper (V)
  51  Klančnik Anže
  56  Stenovec Metod
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Podgrajšek Matic
   Šmartno Prebold
   Druškovič Tomi
   STRELCI
   Zreče
   0 : 1 4 - Fijavž Timotej (4')AG
   0 : 5 8 - Mrzdovnik Miha (22')AG
   1 : 5 11 - Obretan Vid (25')
   2 : 5 4 - Fijavž Timotej (29')
   3 : 6 11 - Obretan Vid (35')
   Šmartno Prebold
   0 : 2   50 - Kramar Gašper (6') 
   0 : 3   51 - Klančnik Anže (12') 
   0 : 4   18 - Hrboka Matevž (18') 
   2 : 6   56 - Stenovec Metod (30') 
   3 : 7   18 - Hrboka Matevž (45') 
   3 : 8   16 - Artnjak Jakob (58') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   Šmartno Prebold
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Šmartno Prebold
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   Šmartno Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 20/21
8. krog 17.10.20
NK Posavje Krško : Mons Claudius 6 : 1
NK Vojnik : NK Šentjur 2 : 1
NK Laško : NK Savinjska Vransko 0 : 0
NK Žalec : NK Šoštanj 1 : 0
NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 1 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan