Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 20/21
  Zapisnik: 2. krog 06.09.20
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Rudar Velenje C 0 : 3 0 : 2
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Žaberl Robi
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Šuhel Urban (V)
  2  Jeršič Žiga
  3  Doberšek Maks
  4  Podpečan Matic
  5  Lišanin Tai
  6  Kumperger Nejc
  7  Forić Emran
  8  Topić Uroš
  9  Taseski Tibor
  10  Rahmanović Semin (K)
  11  Pušnik Nik
  13  Oberžan David
  14  Vokshi Armend
  15  Romih Gašper
  16  Blazinšek Aleks
  17  Bubregović Liam
  18  Rozman Romano
   NK Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Huseinović Adis (V)
  2  Samec Aljaž
  3  Rodić Anej
  4  Moravac Ognjen
  5  Vladušić Branko
  6  Reberšak Ježovnik Alvaro
  7  Hoxhaj Edin
  8  Milovanović Saša (K)
  9  Fajfar Lan
  10  Aćimović Dejan
  11  Kubale Tai
  13  Kukovec Fran
  15  Avberšek Jošt
  16  Majerič Hepič Aleks
  17  Zajc David
  18  Hojnik Kristijan
  21  Rednak Gal
  22  Klemenčič Florjanc Tjaš
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Rudar Velenje C
   Delamea Denis
   STRELCI
   Kovinar Štore
   NK Rudar Velenje C
   0 : 1   6 - Reberšak Ježovnik Alvaro (5') 
   0 : 2   6 - Reberšak Ježovnik Alvaro (30') 
   0 : 3   9 - Fajfar Lan (44') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Rudar Velenje C
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Rudar Velenje C
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
   NK Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 20/21
8. krog 17.10.20
NK Posavje Krško : Mons Claudius 6 : 1
NK Vojnik : NK Šentjur 2 : 1
NK Laško : NK Savinjska Vransko 0 : 0
NK Žalec : NK Šoštanj 1 : 0
NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 1 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan