Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 19/20
  Zapisnik: 2. krog 14.09.19
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Prebold - ND Polzela Top-Car 1 : 6 1 : 2
   Kraj: - Igrišče Prebold    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V)
  2  Zagoričnik Brin (K)
  4  Podvornik Kevin
  6  Štorman Jaka
  8  Borinc Domen
  12  Kokol Aljaž
  13  Dorič Anže
  16  Artnjak Jakob
  20  Pilih Maj
  22  Turecki Luka (V)
  30  Terpin Aljaž
  37  Zapušek Luka
  40  Kokol Nik Jean
   ND Polzela Top-Car
Priimek in ime
  1  Antloga Lopert Gal (V)
  2  Adlešič Samo
  3  Val Jevšnik
  4  Mihajlović Lukas
  6  Ravnjak Gal
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  9  Turnšek Urh
  10  Lanišnik Nejc
  11  Marsel Tjaž
  13  Dolinšek Lovro
  15  Srebočan Nik (K)
  18  Kolarič Maks
  21  Oprešnik Leon
  22  Mulavdić Ajman
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   Druškovič Tomi
   ND Polzela Top-Car
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   1 : 0 4 - Podvornik Kevin (14')
   ND Polzela Top-Car
   1 : 1   15 - Srebočan Nik (22') 
   1 : 2   15 - Srebočan Nik (30') 
   1 : 3   7 - Tominšek-Čuvan Kristian (42') 
   1 : 4   7 - Tominšek-Čuvan Kristian (48') 
   1 : 5   3 - Val Jevšnik (54') 
   1 : 6   18 - Kolarič Maks (57') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   ND Polzela Top-Car
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   ND Polzela Top-Car
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928 - Prebold
  Minuta  Igralec
   ND Polzela Top-Car
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan