Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 19/20
  Zapisnik: 3. krog 09.10.19
   TEKMA: NK Rudar Velenje A - NK Celje A 3 : 1 2 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Janković Luka (V)
  3  Brecl Jaka
  4  Bernjak Jure
  5  Kos Žiga
  6  Meh Jan
  7  Svitlica Tjaš (K)
  8  Omić Amas
  9  Tajnšek Svit
  10  Dorić Anej
  11  Sulejmanović Lamar
  15  Pek Luka
  17  Drobež Timotej
  18  Černivšek Marcel
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Tkalec Oskar (V)
  2  Pulko Jure
  3  Pulko Žiga
  4  Benedejčič Gašper
  7  Delakorda Lado
  8  Hankušić Eso
  9  Praznik Črt
  10  Vodušek Luka
  11  Gobec Stijan
  13  Jezernik Leo
  17  Jensterle Jaka
  18  Sanorija Radovanović Stefan Alexander
  19  Kerčmar Luka
  20  Mijošek Nace (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rudar Velenje A
   Vinojčič Igor
   NK Celje A
   Pantović Dejan
   STRELCI
   NK Rudar Velenje A
   1 : 0 11 - Sulejmanović Lamar (2')
   2 : 0 15 - Pek Luka (28')
   3 : 0 15 - Pek Luka (49')
   NK Celje A
   3 : 1   4 - Benedejčič Gašper (58') 
   OPOMINJANI
   NK Rudar Velenje A
    4 - Bernjak Jure (56')
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   NK Rudar Velenje A
   NK Celje A
   MENJAVE
   NK Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan