Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 19/20
  Zapisnik: 5. krog 08.10.19
   TEKMA: NK Imeno-Kozje - NK Brežice - Posavje 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Imeno-Kozje
Priimek in ime
  1  Pavlić Žan (V)
  4  Turk Anže
  9  Ledinek Marcel
  15  Verboten Tom
  22  Rajgl Nejc
  23  Goršek Tim
  27  Kolar Žiga
  28  Zidar Alen
  29  Kovač Matic
  30  Flajnik Mihael David
  58  Urlep Blaž (K)
   NK Brežice - Posavje
Priimek in ime
  4  Zlatič Maks
  7  Kocjan Lukas
  9  Limani Amil
  10  Žibert Tilen
  12  Anej Bratanič (K)
  19  Balon Jure
  20  Travnikar Žan
  23  Zupančič Alex
  30  Zorko Nejc
  82  Lovše Juš
  99  Šebalj Filip (V)
  Rezervni igralci
  3  Kampuš Matjaž
  13  Jančič Jaka
  24  Fistrić Blaž
  31  Božičnik Marko
  Rezervni igralci
  17  Zupančič Žan
   TRENER
   NK Imeno-Kozje
   Štus Sandi
   NK Brežice - Posavje
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Imeno-Kozje
   1 : 0 23 - Goršek Tim (17')
   2 : 0 31 - Božičnik Marko (44')
   3 : 0 58 - Urlep Blaž (68')
   NK Brežice - Posavje
   OPOMINJANI
   NK Imeno-Kozje
   NK Brežice - Posavje
   IZKLJUČENI
   NK Imeno-Kozje
   NK Brežice - Posavje
   MENJAVE
   NK Imeno-Kozje
  Minuta  Igralec
  41'     31 - Božičnik Marko
       15 - Verboten Tom
  43'     3 - Kampuš Matjaž
       28 - Zidar Alen
  45'     13 - Jančič Jaka
       4 - Turk Anže
  47'     24 - Fistrić Blaž
       27 - Kolar Žiga
   NK Brežice - Posavje
  Minuta  Igralec
  47'     17 - Zupančič Žan
       30 - Zorko Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan