Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 19/20
  Zapisnik: 1. krog 06.09.19
   TEKMA: Zreče - NK Imeno-Kozje 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  2  Rutnik David (K)
  3  Rep Patrik
  4  Hren Matevž
  6  Martinović Denis
  7  Bezjak Nejc
  8  Filipič Kristjan
  10  Hren Niko
  11  Podgrajšek Aljaž
  12  Kotnik Tilen (V)
  13  Ristić Aleksa
  15  Rozman Nik
   NK Imeno-Kozje
Priimek in ime
  1  Pavlić Žan (V)
  9  Rajgl Nejc
  10  Goršek Tim
  11  Kampuš Matjaž
  16  Urlep Blaž (K)
  17  Božičnik Marko
  21  Turk Anže
  24  Kovač Matic
  25  Jančič Jaka
  26  Kolar Žiga
  27  Ledinek Marcel
  Rezervni igralci
  5  Golenač Žak
  9  Ribič Matevž
  17  Gričnik Gašper
  Rezervni igralci
  8  Zidar Alen
  13  Fistrić Blaž
  15  Verboten Tom
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   NK Imeno-Kozje
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 11 - Podgrajšek Aljaž (27')
   NK Imeno-Kozje
   1 : 1   24 - Kovač Matic (40') 
   1 : 2   27 - Ledinek Marcel (42') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    7 - Bezjak Nejc (60')
   NK Imeno-Kozje
    10 - Goršek Tim (63')
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Imeno-Kozje
    26 - Kolar Žiga (50')
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Ribič Matevž
       15 - Rozman Nik
  36'     5 - Golenač Žak
       4 - Hren Matevž
  36'     17 - Gričnik Gašper
       8 - Filipič Kristjan
   NK Imeno-Kozje
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Zidar Alen
       11 - Kampuš Matjaž
  51'     13 - Fistrić Blaž
       25 - Jančič Jaka
  54'     15 - Verboten Tom
       17 - Božičnik Marko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan