Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 16. krog 24.11.19
   TEKMA: Kety Emmi Bistrica - NK Šampion 0 : 3 (0 : 3)
   Kraj: Slovenska Bistrica - Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Misja Tjaša
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Kocbek Tilen
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   Kety Emmi Bistrica
Priimek in ime
  3  Jovanović Alen
  7  Nikić Žan
  9  Zanič Zal
  10  Hasanagić Matic
  14  Verko Žak
  17  Špernjak Miha
  43  Hren Nik (K)
  46  Tramšek Jakob
  55  Očko Tim
  62  Breznik Rene (V)
  69  Benotič Luka
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  2  Kužner Rok
  3  Djaković Denis
  4  Gajšek Vitan
  5  Žula Matevž
  7  Tkavc Michell
  9  Kocijan Blaž
  10  Jagodič Timotej
  16  Resnik Žan
  17  Goronja Sven
  18  Privošnik Luka (K)
  Rezervni igralci
  4  Adan Boštjan
  8  Gril Aljaž
  13  Merlak Renato
  16  Podvršnik Gašper
  20  Vodovnik Simon
  Rezervni igralci
  6  Frece Filip
  11  Zymeri Dardan
  14  Križnik Jaka
  15  Vasle Žan Luka
  19  Šiljeg Nejc
  21  Videčnik Urh
  33  Srše Jaša (V)
   TRENER
   Kety Emmi Bistrica
   Šarkezi Marinko
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   Kety Emmi Bistrica
   NK Šampion
   0 : 1   10 - Jagodič Timotej (7') 
   0 : 2   4 - Gajšek Vitan (15')  11m
   0 : 3   17 - Goronja Sven (20') 
   OPOMINJANI
   Kety Emmi Bistrica
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   Kety Emmi Bistrica
   NK Šampion
   MENJAVE
   Kety Emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
  38'     8 - Gril Aljaž
       46 - Tramšek Jakob
  56'     20 - Vodovnik Simon
       69 - Benotič Luka
  56'     16 - Podvršnik Gašper
       8 - Gril Aljaž
  59'     4 - Adan Boštjan
       9 - Zanič Zal
  61'     13 - Merlak Renato
       55 - Očko Tim
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  38'     6 - Frece Filip
       10 - Jagodič Timotej
  41'     21 - Videčnik Urh
       16 - Resnik Žan
  56'     11 - Zymeri Dardan
       7 - Tkavc Michell
  63'     19 - Šiljeg Nejc
       2 - Kužner Rok
  71'     14 - Križnik Jaka
       17 - Goronja Sven
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan