Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 16. krog 24.11.19
   TEKMA: NK Jarenina - MB Tabor 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Jarenina - Športni park Jarenina    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gligorić Amadei
   1. pomočnik: Majcen Kevin
   2. pomočnik: Kamplet Miha
   Delegat: Vučko Darko
   POSTAVI
   NK Jarenina
Priimek in ime
  1  Tivadar Jacques (V)
  4  Janžekovič Miha
  6  Hojnik Danej
  7  Gavez Nastja
  8  Lubej Zal
  9  Čuček Bezjak Marko
  11  Kraner Matej
  15  Gole Luka
  16  Horvat Brin (K)
  19  Doplihar Liam
  21  Romih Alen
   MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  3  Mumanović Mahir
  4  Vdovič Matevž
  7  Grandošek Žan
  8  Polanec Anei
  10  Korošec Jure (K)
  14  Ribič Maj
  15  Gabrovec Jan Patrik
  16  Strniša Žiga
  19  Greif Rok
  20  Kokol Tai
  Rezervni igralci
  2  Lorbek Maj
  3  Kmetič Lan
  5  Rošić Aldin
  10  Stojaković Aleks
  17  Berzak Nejc
  Rezervni igralci
  2  Pečnik Žiga
  5  Premrov Janik
  11  Murkovič Rene
  17  Kompan Jakob
  18  Zorman Žan
   TRENER
   NK Jarenina
   Karmel Vidko
   MB Tabor
   Čučko Drago
   STRELCI
   NK Jarenina
   1 : 0 16 - Horvat Brin (36')
   MB Tabor
   OPOMINJANI
   NK Jarenina
    7 - Gavez Nastja (28')
    9 - Čuček Bezjak Marko (80')
   MB Tabor
    19 - Greif Rok (70')
    20 - Kokol Tai (78')
   IZKLJUČENI
   NK Jarenina
   MB Tabor
   MENJAVE
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  63'     5 - Rošić Aldin
       6 - Hojnik Danej
  80'     3 - Kmetič Lan
       19 - Doplihar Liam
   MB Tabor
  Minuta  Igralec
  51'     11 - Murkovič Rene
       16 - Strniša Žiga
  64'     5 - Premrov Janik
       7 - Grandošek Žan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan