Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 14. krog 10.11.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - MB Tabor 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Turanović Armin
   Delegat: Svetko Klemen
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  4  Toplak Urban
  7  Jerenko Jaša
  8  Dobnik Žiga
  9  Šabeder Rene
  11  Pivko Patrik
  13  Bezjak Bono
  14  Stojkovič Marko
  19  Krušič Žiga
  20  Janežič Filip (K)
   MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  3  Mumanović Mahir
  6  Demiri Aldin
  14  Ribič Maj
  16  Strniša Žiga
  19  Greif Rok
  21  Murkovič Rene
  25  Pečnik Žiga
  51  Gabrovec Jan Patrik
  55  Kokol Tai (K)
  80  Grandošek Žan
  Rezervni igralci
  3  Letnik Nejc
  12  Vrečar Vreznik Nigel (V)
  15  Bojnec Matija
  16  Sedič Tjaž
  17  Forštnarič Vid
  18  Vogrinec Valentin
  21  Krajnc Miha
  Rezervni igralci
  12  Kresal Nejc (V)
  17  Vdovič Matevž
  22  Ajdini Alij
  88  Premrov Janik
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   MB Tabor
   Čučko Drago
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 1 8 - Dobnik Žiga (24')
   2 : 1 3 - Letnik Nejc (79')
   MB Tabor
   0 : 1   19 - Greif Rok (8') 
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
    17 - Forštnarič Vid (67')
   MB Tabor
    55 - Kokol Tai (22')
    19 - Greif Rok (29')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   MB Tabor
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  52'     17 - Forštnarič Vid
       11 - Pivko Patrik
  59'     3 - Letnik Nejc
       9 - Šabeder Rene
  71'     18 - Vogrinec Valentin
       14 - Stojkovič Marko
  82'     15 - Bojnec Matija
       13 - Bezjak Bono
   MB Tabor
  Minuta  Igralec
  64'     88 - Premrov Janik
       21 - Murkovič Rene
  80'     17 - Vdovič Matevž
       16 - Strniša Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan