Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 13. krog 03.11.19
   TEKMA: Beltinci Klima Tratnjek - Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Beltinci - Športni park Beltinci    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Brglez Miha
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Grošič Kenan
   Delegat: Fartelj Janez
   POSTAVI
    Beltinci Klima Tratnjek
Priimek in ime
  1  Erjavec Jaka (V)
  2  Lebar Nik
  5  Meglič Enej
  6  Graj David
  7  Kokol Jure
  8  Horvat Rok
  10  Močnik Aleš (K)
  11  Črnko Žan
  15  Rantaša Tian
  18  Ignjič Nenad
  19  Vida Alan
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  4  Toplak Urban
  5  Bezjak Bono
  7  Bolcar Valentin
  8  Dobnik Žiga
  9  Šabeder Rene
  11  Pivko Patrik
  17  Šket Lan
  19  Krušič Žiga
  20  Janežič Filip (K)
  Rezervni igralci
  4  Legen Žiga
  9  Smej Jan
  12  Kos Erazem (V)
  14  Šandor David
  16  Mencigar Niko
  17  Granfol Niko
  20  Horvat Blaž
  Rezervni igralci
  12  Petrovič Miha (V)
  13  Jerenko Jaša
  14  Stojkovič Marko
  15  Bojnec Matija
  16  Letnik Nejc
  18  Vogrinec Valentin
  21  Krajnc Miha
   TRENER
    Beltinci Klima Tratnjek
   Graj Boštjan
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   STRELCI
    Beltinci Klima Tratnjek
   Drava Dakinda Ptuj
   OPOMINJANI
    Beltinci Klima Tratnjek
   Drava Dakinda Ptuj
    17 - Šket Lan (55')
   IZKLJUČENI
    Beltinci Klima Tratnjek
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
    Beltinci Klima Tratnjek
  Minuta  Igralec
  27'     4 - Legen Žiga
       10 - Močnik Aleš
  41'     16 - Mencigar Niko
       8 - Horvat Rok
  66'     17 - Granfol Niko
       7 - Kokol Jure
  74'     14 - Šandor David
       18 - Ignjič Nenad
  80'     20 - Horvat Blaž
       15 - Rantaša Tian
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  32'     13 - Jerenko Jaša
       11 - Pivko Patrik
  41'     16 - Letnik Nejc
       9 - Šabeder Rene
  62'     14 - Stojkovič Marko
       7 - Bolcar Valentin
  70'     18 - Vogrinec Valentin
       19 - Krušič Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan