Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 13. krog 02.11.19
   TEKMA: MB Tabor - NŠ Dravograd 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Primec Helena
   1. pomočnik: Kamnik Blaž
   2. pomočnik: Hrvacki Jure
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  2  Pečnik Žiga
  3  Mumanović Mahir
  7  Grandošek Žan
  10  Korošec Jure (K)
  11  Murkovič Rene
  14  Ribič Maj
  15  Gabrovec Jan Patrik
  16  Strniša Žiga
  19  Greif Rok
  20  Kokol Tai
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  1  Jerčič Urban (V)
  2  Izak Nejc
  3  Pori Tine
  6  Gaberšek Rotovnik Gašper
  7  Jevšnik Dejan (K)
  8  Krebs Žiga
  9  Čavnik Nejc
  11  Kozjak Klemen
  13  Miklavc Jaroš
  16  Vidmar Tjan Marko
  17  Turičnik Matic
  Rezervni igralci
  5  Premrov Janik
  6  Kocijan Blaž
  8  Polanec Anei
  9  Demiri Aldin
  12  Kresal Nejc (V)
  17  Kompan Jakob
  18  Ajdini Alij
  Rezervni igralci
  4  Čelik Filip
  10  Schöndorfer Luka
  14  Podlesnik Gal
  15  Par Žiga
  18  Kovač Klemen
   TRENER
   MB Tabor
   Čučko Drago
   NŠ Dravograd
   Račnik Oskar
   STRELCI
   MB Tabor
   1 : 1 9 - Demiri Aldin (73')
   2 : 2 10 - Korošec Jure (78')
   NŠ Dravograd
   0 : 1   17 - Turičnik Matic (9') 
   1 : 2   11 - Kozjak Klemen (75') 
   OPOMINJANI
   MB Tabor
    15 - Gabrovec Jan Patrik (60')
   NŠ Dravograd
   IZKLJUČENI
   MB Tabor
   NŠ Dravograd
   MENJAVE
   MB Tabor
  Minuta  Igralec
  24'     9 - Demiri Aldin
       11 - Murkovič Rene
  52'     8 - Polanec Anei
       16 - Strniša Žiga
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  52'     10 - Schöndorfer Luka
       9 - Čavnik Nejc
  60'     14 - Podlesnik Gal
       17 - Turičnik Matic
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan