Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 12. krog 27.10.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - NK Šampion 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Smodej Žan
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Marin Jan
   Delegat: Ferenčak Branko
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Prapotnik Denis (V)
  2  Vrbnjak Nik
  4  Toplak Urban
  5  Bezjak Bono
  7  Bolcar Valentin
  8  Dobnik Žiga
  9  Šabeder Rene
  11  Pivko Patrik
  17  Šket Lan
  19  Krušič Žiga
  20  Janežič Filip (K)
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  3  Jagodič Timotej
  4  Gajšek Vitan
  6  Frece Filip
  8  Privošnik Luka (K)
  9  Gajanić Alex
  14  Žula Matevž
  16  Resnik Žan
  17  Goronja Sven
  20  Kužner Rok
  22  Zymeri Dardan
  Rezervni igralci
  12  Petrovič Miha (V)
  13  Galun Miha
  14  Stojkovič Marko
  15  Bojnec Matija
  16  Sedič Tjaž
  18  Vogrinec Valentin
  21  Krajnc Miha
  Rezervni igralci
  2  Djaković Denis
  10  Čebular Maj
  13  Šiljeg Nejc
  15  Vasle Žan Luka
  19  Šiljeg Niki
  21  Tkavc Michell
  33  Srše Jaša (V)
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 0 20 - Janežič Filip (41')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   NK Šampion
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  62'     18 - Vogrinec Valentin
       9 - Šabeder Rene
  70'     14 - Stojkovič Marko
       8 - Dobnik Žiga
  77'     15 - Bojnec Matija
       7 - Bolcar Valentin
  79'     21 - Krajnc Miha
       5 - Bezjak Bono
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Djaković Denis
       14 - Žula Matevž
  45'     21 - Tkavc Michell
       22 - Zymeri Dardan
  52'     10 - Čebular Maj
       16 - Resnik Žan
  60'     13 - Šiljeg Nejc
       17 - Goronja Sven
  76'     15 - Vasle Žan Luka
       4 - Gajšek Vitan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan