Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 9. krog 05.10.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - NK Nafta 1903 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kmetec Tim
   1. pomočnik: Vrabič Matic
   2. pomočnik: Kamplet Miha
   Delegat: Gostenčnik Gregor
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  2  Vrbnjak Nik
  4  Toplak Urban
  5  Bezjak Bono
  7  Bolcar Valentin
  9  Šabeder Rene
  11  Pivko Patrik
  12  Petrovič Miha (V)
  13  Jerenko Jaša
  17  Šket Lan
  19  Krušič Žiga
  20  Janežič Filip (K)
   NK Nafta 1903
Priimek in ime
  4  Partlić David
  5  Škraban Marsel
  6  Lisjak Marko
  7  Sobočan Tine
  8  Piškor Patrik
  9  Mezga Matej
  10  Žganec Josip (K)
  12  Janža Žiga (V)
  14  Pečarko Deni
  20  Škrilec Rok
  23  Nikolič Santino
  Rezervni igralci
  3  Letnik Nejc
  6  Forštnarič Vid
  8  Bojnec Matija
  14  Stojkovič Marko
  16  Sedič Tjaž
  18  Vogrinec Valentin
  21  Krajnc Miha
  Rezervni igralci
  1  Topolnjak Edo (V)
  11  Glogovec Erik
  24  Gavrilović Luka
  69  Gerič Alex
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   NK Nafta 1903
   Šooš Vladimir
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 0 7 - Bolcar Valentin (20')
   2 : 0 13 - Jerenko Jaša (23')
   3 : 0 9 - Šabeder Rene (42')
   4 : 0 4 - Toplak Urban (63')
   5 : 0 3 - Letnik Nejc (70')
   NK Nafta 1903
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
    20 - Janežič Filip (35')
    17 - Šket Lan (49')
   NK Nafta 1903
    11 - Glogovec Erik (48')
    6 - Lisjak Marko (53')
    4 - Partlić David (61')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   NK Nafta 1903
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  54'     3 - Letnik Nejc
       9 - Šabeder Rene
  57'     8 - Bojnec Matija
       17 - Šket Lan
  64'     14 - Stojkovič Marko
       5 - Bezjak Bono
  70'     18 - Vogrinec Valentin
       13 - Jerenko Jaša
  70'     21 - Krajnc Miha
       2 - Vrbnjak Nik
   NK Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Glogovec Erik
       5 - Škraban Marsel
  60'     69 - Gerič Alex
       23 - Nikolič Santino
  65'     24 - Gavrilović Luka
       14 - Pečarko Deni
  68'     1 - Topolnjak Edo
       12 - Janža Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan