Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 9. krog 05.10.19
   TEKMA: NK MB Tabor - Kety Emmi Bistrica 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik: Vašl Patrik
   Delegat: Ferenčak Branko
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  3  Mumanović Mahir
  7  Grandošek Žan
  8  Polanec Anei
  10  Korošec Jure (K)
  12  Kresal Nejc (V)
  14  Ribič Maj
  15  Gabrovec Jan Patrik
  16  Strniša Žiga
  18  Zorman Žan
  19  Greif Rok
  20  Kokol Tai
   Kety Emmi Bistrica
Priimek in ime
  3  Jovanović Alen
  4  Panić David
  7  Nikić Žan
  9  Zanič Zal
  10  Hasanagić Matic
  17  Špernjak Miha
  24  Košir Žan
  43  Hren Nik (K)
  55  Očko Tim
  62  Breznik Rene (V)
  69  Benotič Luka
  Rezervni igralci
  4  Vdovič Matevž
  6  Kocijan Blaž
  17  Kompan Jakob
  Rezervni igralci
  42  Potočnik Jan
  46  Tramšek Jakob
  47  Vanček Rene
   TRENER
   NK MB Tabor
   Čučko Drago
   Kety Emmi Bistrica
   Šarkezi Marinko
   STRELCI
   NK MB Tabor
   1 : 0 10 - Korošec Jure (68')11m
   Kety Emmi Bistrica
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
   Kety Emmi Bistrica
    4 - Panić David (78')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
   Kety Emmi Bistrica
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Kocijan Blaž
       18 - Zorman Žan
  75'     17 - Kompan Jakob
       7 - Grandošek Žan
  76'     4 - Vdovič Matevž
       19 - Greif Rok
   Kety Emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
  60'     42 - Potočnik Jan
       7 - Nikić Žan
  62'     46 - Tramšek Jakob
       10 - Hasanagić Matic
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan