Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 8. krog 29.09.19
   TEKMA: NK Jarenina - Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Jarenina - Športni park Jarenina    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik: Lončar Gašper
   Delegat: Cojhter Matjan
   POSTAVI
   NK Jarenina
Priimek in ime
  1  Tivadar Jacques (V)
  2  Lorbek Maj
  3  Kmetič Lan
  4  Janžekovič Miha
  7  Gavez Nastja
  9  Stojaković Aleks
  10  Ciglar Matija
  11  Kraner Matej
  15  Dolšak Jan
  16  Horvat Brin (K)
  17  Romih Alen
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  2  Vrbnjak Nik
  4  Toplak Urban
  5  Bezjak Bono
  7  Bolcar Valentin
  8  Dobnik Žiga
  9  Šabeder Rene
  12  Petrovič Miha (V)
  13  Jerenko Jaša
  17  Šket Lan
  19  Krušič Žiga
  20  Janežič Filip (K)
  Rezervni igralci
  5  Trupkovič Primož
  6  Černelič Nino
  8  Lubej Zal
  12  Berzak Tim (V)
  18  Čuček Bezjak Marko
  19  Berzak Nejc
  Rezervni igralci
  1  Prapotnik Denis (V)
  3  Letnik Nejc
  11  Pivko Patrik
  14  Stojkovič Marko
  15  Bojnec Matija
  16  Sedič Tjaž
  21  Krajnc Miha
   TRENER
   NK Jarenina
   Karmel Vidko
   Drava Dakinda Ptuj
   Jurčec Aleš
   STRELCI
   NK Jarenina
   1 : 1 16 - Horvat Brin (18')
   2 : 1 17 - Romih Alen (38')
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   9 - Šabeder Rene (8') 
   2 : 2   9 - Šabeder Rene (42') 
   2 : 3   17 - Šket Lan (71') 
   OPOMINJANI
   NK Jarenina
   Drava Dakinda Ptuj
    7 - Bolcar Valentin (23')
    5 - Bezjak Bono (52')
    4 - Toplak Urban (60')
   IZKLJUČENI
   NK Jarenina
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  33'     18 - Čuček Bezjak Marko
       9 - Stojaković Aleks
  45'     8 - Lubej Zal
       2 - Lorbek Maj
  63'     19 - Berzak Nejc
       17 - Romih Alen
  68'     6 - Černelič Nino
       16 - Horvat Brin
  75'     5 - Trupkovič Primož
       10 - Ciglar Matija
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  19'     11 - Pivko Patrik
       8 - Dobnik Žiga
  69'     14 - Stojkovič Marko
       19 - Krušič Žiga
  69'     3 - Letnik Nejc
       9 - Šabeder Rene
  79'     15 - Bojnec Matija
       13 - Jerenko Jaša
  80'     21 - Krajnc Miha
       20 - Janežič Filip
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan