Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 8. krog 28.09.19
   TEKMA: NK Nafta 1903 - NK MB Tabor 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Hotiza - Športni park Hotiza    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žekš Aleš
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Kapun Matej
   Delegat: Črnko Petra
   POSTAVI
   NK Nafta 1903
Priimek in ime
  4  Partlić David
  5  Škraban Marsel
  6  Lisjak Marko
  8  Piškor Patrik
  9  Mezga Matej
  10  Žganec Josip (K)
  11  Glogovec Erik
  12  Janža Žiga (V)
  14  Pečarko Deni
  17  Mišić Matija
  22  Kodba Josip
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Kresal Nejc (V)
  3  Mumanović Mahir
  6  Demiri Aldin
  14  Ribič Maj
  16  Strniša Žiga
  21  Grandošek Žan
  22  Korošec Jure (K)
  51  Gabrovec Jan Patrik
  55  Kokol Tai
  81  Polanec Anei
  88  Zorman Žan
  Rezervni igralci
  1  Topolnjak Edo (V)
  3  Gerič Alex
  7  Sobočan Tine
  19  Utroša Aljaž
  20  Škrilec Rok
  23  Nikolič Santino
  24  Gavrilović Luka
  Rezervni igralci
  17  Kompan Jakob
  19  Greif Rok
  73  Kocijan Blaž
  80  Murkovič Rene
   TRENER
   NK Nafta 1903
   Šooš Vladimir
   NK MB Tabor
   Čučko Drago
   STRELCI
   NK Nafta 1903
   NK MB Tabor
   0 : 1   16 - Strniša Žiga (32') 
   0 : 2   81 - Polanec Anei (76') 
   OPOMINJANI
   NK Nafta 1903
    4 - Partlić David (41')
   NK MB Tabor
    21 - Grandošek Žan (52')
    3 - Mumanović Mahir (58')
    19 - Greif Rok (61')
   IZKLJUČENI
   NK Nafta 1903
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   NK Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  40'     20 - Škrilec Rok
       5 - Škraban Marsel
  57'     3 - Gerič Alex
       11 - Glogovec Erik
  59'     7 - Sobočan Tine
       8 - Piškor Patrik
  71'     24 - Gavrilović Luka
       14 - Pečarko Deni
  79'     23 - Nikolič Santino
       9 - Mezga Matej
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  59'     19 - Greif Rok
       16 - Strniša Žiga
  68'     80 - Murkovič Rene
       6 - Demiri Aldin
  69'     73 - Kocijan Blaž
       88 - Zorman Žan
  72'     17 - Kompan Jakob
       21 - Grandošek Žan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan