Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 3. krog 18.09.19
   TEKMA: Beltinci Klima Tratnjek - NK MB Tabor 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Beltinci - Športni park Beltinci    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorinčič Lukas
   1. pomočnik: Herženjak Patrik
   2. pomočnik: Kovač Anton
   Delegat: Svetko Klemen
   POSTAVI
    Beltinci Klima Tratnjek
Priimek in ime
  1  Erjavec Jaka (V)
  3  Bukovec Marko
  4  Legen Žiga (K)
  5  Meglič Enej
  6  Graj David
  10  Močnik Aleš
  11  Črnko Žan
  14  Šandor David
  15  Rantaša Tian
  17  Granfol Niko
  19  Vida Alan
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  2  Pečnik Žiga
  3  Mumanović Mahir
  7  Grandošek Žan
  8  Polanec Anei
  9  Demiri Aldin
  10  Korošec Jure (K)
  15  Gabrovec Jan Patrik
  18  Zorman Žan
  19  Greif Rok
  20  Kokol Tai
  Rezervni igralci
  2  Lebar Nik
  7  Kokol Jure
  8  Horvat Rok
  9  Smej Jan
  12  Kos Erazem (V)
  18  Ignjič Nenad
  20  Horvat Blaž
  Rezervni igralci
  4  Vdovič Matevž
  6  Kocijan Blaž
  11  Murkovič Rene
  12  Kresal Nejc (V)
  14  Ribič Maj
  16  Strniša Žiga
   TRENER
    Beltinci Klima Tratnjek
   Graj Boštjan
   NK MB Tabor
   Čučko Drago
   STRELCI
    Beltinci Klima Tratnjek
   NK MB Tabor
   0 : 1   19 - Greif Rok (14') 
   0 : 2   9 - Demiri Aldin (56')  11m
   0 : 3   9 - Demiri Aldin (59') 
   0 : 4   20 - Kokol Tai (60') 
   OPOMINJANI
    Beltinci Klima Tratnjek
    14 - Šandor David (24')
   NK MB Tabor
   IZKLJUČENI
    Beltinci Klima Tratnjek
   NK MB Tabor
   MENJAVE
    Beltinci Klima Tratnjek
  Minuta  Igralec
  33'     7 - Kokol Jure
       14 - Šandor David
  41'     18 - Ignjič Nenad
       3 - Bukovec Marko
  41'     2 - Lebar Nik
       15 - Rantaša Tian
  50'     8 - Horvat Rok
       17 - Granfol Niko
  62'     20 - Horvat Blaž
       19 - Vida Alan
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  57'     16 - Strniša Žiga
       7 - Grandošek Žan
  61'     14 - Ribič Maj
       2 - Pečnik Žiga
  64'     11 - Murkovič Rene
       9 - Demiri Aldin
  66'     6 - Kocijan Blaž
       18 - Zorman Žan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan