Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 3. krog 18.09.19
   TEKMA: NK Nafta 1903 - NŠ Dravograd 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Hotiza - Športni park Hotiza    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kranjc Andrej
   1. pomočnik: Zakal Pavel
   2. pomočnik: Misja Tjaša
   Delegat: Fartelj Janez
   POSTAVI
   NK Nafta 1903
Priimek in ime
  4  Partlić David
  5  Škraban Marsel
  6  Lisjak Marko
  8  Piškor Patrik
  10  Žganec Josip (K)
  12  Janža Žiga (V)
  14  Pečarko Deni
  20  Škrilec Rok
  22  Nikolič Santino
  32  Glogovec Erik
  69  Mišić Matija
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  1  Pajenk Matija (V)
  2  Izak Nejc
  3  Pori Tine
  7  Jevšnik Dejan (K)
  8  Krebs Žiga
  9  Čavnik Nejc
  10  Gaberšek Rotovnik Gašper
  11  Kozjak Klemen
  13  Miklavc Jaroš
  14  Stanojlovič Ognjen
  17  Čede Gal
  Rezervni igralci
  3  Gavrilović Luka
  7  Sobočan Tine
  9  Mezga Matej
  25  Terninovec Alen
  44  Utroša Aljaž
  Rezervni igralci
  4  Čelik Filip
  5  Terpotec Luka
  6  Podlesnik Gal
  12  Jerčič Urban (V)
  15  Šepić Adin
  16  Vidmar Tjan Marko
  18  Kovač Klemen
   TRENER
   NK Nafta 1903
   Šooš Vladimir
   NŠ Dravograd
   Račnik Oskar
   STRELCI
   NK Nafta 1903
   1 : 1 10 - Žganec Josip (63')
   NŠ Dravograd
   0 : 1   11 - Kozjak Klemen (9') 
   OPOMINJANI
   NK Nafta 1903
    10 - Žganec Josip (71')
   NŠ Dravograd
    3 - Pori Tine (53')
    14 - Stanojlovič Ognjen (55')
   IZKLJUČENI
   NK Nafta 1903
   NŠ Dravograd
   MENJAVE
   NK Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  41'     7 - Sobočan Tine
       22 - Nikolič Santino
  41'     9 - Mezga Matej
       20 - Škrilec Rok
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  67'     16 - Vidmar Tjan Marko
       14 - Stanojlovič Ognjen
  67'     15 - Šepić Adin
       17 - Čede Gal
  73'     6 - Podlesnik Gal
       9 - Čavnik Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan