Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 19/20
  Zapisnik: 6. krog 14.09.19
   TEKMA: NK Nafta 1903 - NK Šampion 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Lendava - Športni park Lendava    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kranjc Andrej
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Žekš Aleš
   Delegat: Ferenčak Branko
   POSTAVI
   NK Nafta 1903
Priimek in ime
  1  Topolnjak Edo (V)
  4  Partlić David
  5  Škraban Marsel
  6  Lisjak Marko
  8  Piškor Patrik
  9  Kodba Josip
  10  Žganec Josip (K)
  14  Pečarko Deni
  20  Škrilec Rok
  22  Nikolič Santino
  32  Glogovec Erik
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  2  Kužner Rok
  3  Jagodič Timotej
  5  Žula Matevž
  8  Privošnik Luka (K)
  9  Kocijan Blaž
  13  Frece Filip
  16  Resnik Žan
  17  Goronja Sven
  19  Gajanić Alex
  20  Perger Lipovšek Žan
  Rezervni igralci
  7  Sobočan Tine
  12  Janža Žiga (V)
  24  Gavrilović Luka
  25  Terninovec Alen
  44  Utroša Aljaž
  69  Mišić Matija
  Rezervni igralci
  4  Djaković Denis
  6  Križnik Jaka
  10  Čebular Maj
  11  Tkavc Michell
  14  Šiljeg Niki
  15  Vasle Žan Luka
  33  Srše Jaša (V)
   TRENER
   NK Nafta 1903
   Šooš Vladimir
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   NK Nafta 1903
   NK Šampion
   0 : 1   9 - Kocijan Blaž (24') 
   0 : 2   19 - Gajanić Alex (30') 
   0 : 3   2 - Kužner Rok (52') 
   OPOMINJANI
   NK Nafta 1903
   NK Šampion
    19 - Gajanić Alex (69')
   IZKLJUČENI
   NK Nafta 1903
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  27'     44 - Utroša Aljaž
       5 - Škraban Marsel
  58'     24 - Gavrilović Luka
       20 - Škrilec Rok
  60'     25 - Terninovec Alen
       22 - Nikolič Santino
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  27'     15 - Vasle Žan Luka
       20 - Perger Lipovšek Žan
  55'     14 - Šiljeg Niki
       16 - Resnik Žan
  59'     6 - Križnik Jaka
       17 - Goronja Sven
  61'     11 - Tkavc Michell
       2 - Kužner Rok
  75'     4 - Djaković Denis
       19 - Gajanić Alex
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan