Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 16. krog 24.11.19
   TEKMA: Rogaška - Rogatec - Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Gregorinčič Lukas
   1. pomočnik: Herženjak Patrik
   2. pomočnik: Hozjan Borut
   Delegat: Golob Peter
   POSTAVI
   Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V)
  3  Veselaj Arian
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Turnšek Blaž
  7  Gobec Tomi
  8  Korez Nik
  9  Turnšek Val Miha
  10  Fišer Valentin
  16  Šef Andraž
  17  Kužnar Anže
  19  Ivanuš Alen
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Miličič Žiga (V)
  2  Vidovič Rene
  4  Drevenšek Niko (K)
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  10  Erhatič Nik
  13  Čuš Rene
  14  Mesarič Miha
  17  Pušnik Nejc
  19  Plajnšek Aljoša
  21  Bojnec Jaša
  Rezervni igralci
  11  Korez Andraž
  12  Krašovic Gašper (V)
  14  Kuljići Denis
  18  Vodeb Marcel
  20  Šolman Oto
  21  Peček Niko
  Rezervni igralci
  5  Modrič Timotej
  6  Ferk Marko
  9  Fras Denis
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  15  Čeh Rok
   TRENER
   Rogaška - Rogatec
   Kobilšek Urh
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   STRELCI
   Rogaška - Rogatec
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   17 - Pušnik Nejc (42') 
   0 : 2   6 - Ferk Marko (79') 
   OPOMINJANI
   Rogaška - Rogatec
    8 - Korez Nik (25')
    9 - Turnšek Val Miha (31')
    4 - Kodelič Jan (88')
   Drava Dakinda Ptuj
    6 - Ferk Marko (58')
    7 - Brest Marko (58')
   IZKLJUČENI
   Rogaška - Rogatec
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Peček Niko
       8 - Korez Nik
  59'     11 - Korez Andraž
       19 - Ivanuš Alen
  82'     20 - Šolman Oto
       10 - Fišer Valentin
  85'     14 - Kuljići Denis
       3 - Veselaj Arian
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  56'     6 - Ferk Marko
       19 - Plajnšek Aljoša
  67'     11 - Žižek Marcel
       10 - Erhatič Nik
  80'     9 - Fras Denis
       17 - Pušnik Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan