Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 15. krog 16.11.19
   TEKMA: MB Tabor - Rogaška - Rogatec 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žekš Aleš
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Grlec Simon
   Delegat: Antolič Vlado
   POSTAVI
   MB Tabor
Priimek in ime
  1  Helbink Nejc (V)
  4  Vukina Anej
  6  Djurovič Žiga
  7  Savić Nikola
  8  Gradišnik Nino
  10  Pernek Aljaž (K)
  13  Fesel Luka
  14  Šimundža Jure
  16  Polanič Luka
  18  Levačič Žan
  20  Hozjan Žiga
   Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  3  Veselaj Arian
  5  Turnšek Blaž
  7  Gobec Tomi (K)
  8  Korez Nik
  10  Fišer Valentin
  12  Murko Sebastjan (V)
  16  Šef Andraž
  17  Kužnar Anže
  18  Vodeb Marcel
  19  Ivanuš Alen
  21  Peček Niko
  Rezervni igralci
  9  Smolko Matjaž
  15  Galun Vid
  19  Medved Roki
  Rezervni igralci
  1  Krašovic Gašper (V)
  9  Turnšek Val Miha
  11  Korez Andraž
  14  Kuljići Denis
  20  Šolman Oto
   TRENER
   MB Tabor
   Jurenec Damir
   Rogaška - Rogatec
   STRELCI
   MB Tabor
   1 : 1 14 - Šimundža Jure (27')
   Rogaška - Rogatec
   0 : 1   21 - Peček Niko (13') 
   OPOMINJANI
   MB Tabor
    14 - Šimundža Jure (64')
   Rogaška - Rogatec
   IZKLJUČENI
   MB Tabor
   Rogaška - Rogatec
   MENJAVE
   MB Tabor
  Minuta  Igralec
  73'     9 - Smolko Matjaž
       14 - Šimundža Jure
   Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  63'     9 - Turnšek Val Miha
       18 - Vodeb Marcel
  67'     11 - Korez Andraž
       19 - Ivanuš Alen
  88'     20 - Šolman Oto
       21 - Peček Niko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan