Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 14. krog 10.11.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - MB Tabor 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Šašivarević Ermin
   Delegat: Svetko Klemen
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  4  Drevenšek Niko (K)
  6  Ferk Marko
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  10  Erhatič Nik
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  13  Čuš Rene
  14  Mesarič Miha
  19  Plajnšek Aljoša
  21  Bojnec Jaša
   MB Tabor
Priimek in ime
  1  Helbink Nejc (V)
  4  Djurovič Žiga
  5  Kompan Lan Martin
  8  Gradišnik Nino
  13  Fesel Luka
  18  Levačič Žan
  20  Hozjan Žiga
  29  Vukina Anej
  40  Polanič Luka
  49  Šimundža Jure
  77  Pernek Aljaž (K)
  Rezervni igralci
  1  Miličič Žiga (V)
  5  Modrič Timotej
  9  Fras Denis
  15  Čeh Rok
  17  Pušnik Nejc
  Rezervni igralci
  7  Savić Nikola
  9  Smolko Matjaž
  12  Mihelak Nino (V)
  62  Medved Roki
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   MB Tabor
   Jurenec Damir
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 0 10 - Erhatič Nik (19')
   2 : 0 7 - Brest Marko (23')
   3 : 0 17 - Pušnik Nejc (87')
   MB Tabor
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
    7 - Brest Marko (34')
    9 - Fras Denis (72')
   MB Tabor
    13 - Fesel Luka (42')
    4 - Djurovič Žiga (61')
    8 - Gradišnik Nino (74')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   MB Tabor
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Pušnik Nejc
       10 - Erhatič Nik
  68'     9 - Fras Denis
       13 - Čuš Rene
  75'     5 - Modrič Timotej
       11 - Žižek Marcel
  88'     15 - Čeh Rok
       7 - Brest Marko
   MB Tabor
  Minuta  Igralec
  72'     9 - Smolko Matjaž
       20 - Hozjan Žiga
  75'     62 - Medved Roki
       13 - Fesel Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan