Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 13. krog 02.11.19
   TEKMA: MB Tabor - NŠ Dravograd 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Hrvacki Jure
   1. pomočnik: Kamnik Blaž
   2. pomočnik: Primec Helena
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   MB Tabor
Priimek in ime
  1  Helbink Nejc (V)
  3  Smailagić Andraž
  4  Vukina Anej
  5  Kompan Lan Martin
  7  Savić Nikola
  8  Gradišnik Nino
  10  Pernek Aljaž (K)
  14  Šimundža Jure
  16  Polanič Luka
  18  Levačič Žan
  20  Hozjan Žiga
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  3  Grešovnik Žiga
  4  Skralovnik Anže
  5  Izak Anže (K)
  6  Poberžnik Ven
  7  Obretan Nejc
  8  Harum Vito
  9  Bernardis Jaka
  10  Kovač Kristijan
  11  Ahmetović Salkan
  14  Šturm Nik
  51  Kadiš Tevž (V)
  Rezervni igralci
  6  Djurovič Žiga
  9  Smolko Matjaž
  12  Mihelak Nino (V)
  13  Fesel Luka
  15  Galun Vid
  19  Medved Roki
  Rezervni igralci
  15  Kovač Klemen
   TRENER
   MB Tabor
   Jurenec Damir
   NŠ Dravograd
   Čavnik Milan
   STRELCI
   MB Tabor
   1 : 0 10 - Pernek Aljaž (34')
   2 : 0 10 - Pernek Aljaž (50')11m
   NŠ Dravograd
   OPOMINJANI
   MB Tabor
   NŠ Dravograd
    4 - Skralovnik Anže (30')
    11 - Ahmetović Salkan (83')
   IZKLJUČENI
   MB Tabor
   NŠ Dravograd
    6 - Poberžnik Ven (60')
   MENJAVE
   MB Tabor
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Smolko Matjaž
       14 - Šimundža Jure
  60'     6 - Djurovič Žiga
       20 - Hozjan Žiga
  83'     13 - Fesel Luka
       3 - Smailagić Andraž
  89'     19 - Medved Roki
       16 - Polanič Luka
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  64'     15 - Kovač Klemen
       14 - Šturm Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan