Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 12. krog 27.10.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - NK Šampion 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Marin Jan
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Smodej Žan
   Delegat: Ferenčak Branko
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Miličič Žiga (V)
  2  Vidovič Rene
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  6  Ferk Marko
  8  Lah Domen
  9  Fras Denis
  10  Erhatič Nik
  11  Žižek Marcel
  14  Mesarič Miha
  21  Bojnec Jaša
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Kolman Matija (V)
  2  Štante Anej
  3  Kolenc Zevnik Urh
  4  Golob Grega
  5  Žužek Žan Žak
  6  Vreže Žan
  7  Jelen Luka (K)
  8  Zupanc Andraž
  9  Kondić Mitrović Uroš
  10  Korošec Miha
  11  Rožič Alen
  Rezervni igralci
  3  Modrič Timotej
  12  Kokol Nino (V)
  13  Čuš Rene
  15  Čeh Rok
  19  Plajnšek Aljoša
  Rezervni igralci
  13  Rakar Michael
  14  Pušnik Nik
  15  Titovšek Denis
  16  Križnik Sašo
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 0 6 - Ferk Marko (56')
   NK Šampion
   1 : 1   10 - Korošec Miha (58') 
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
    2 - Vidovič Rene (21')
    21 - Bojnec Jaša (34')
   NK Šampion
    16 - Križnik Sašo (42')
    7 - Jelen Luka (71')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   NK Šampion
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  67'     15 - Čeh Rok
       21 - Bojnec Jaša
  74'     13 - Čuš Rene
       9 - Fras Denis
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  14'     16 - Križnik Sašo
       6 - Vreže Žan
  59'     15 - Titovšek Denis
       2 - Štante Anej
  69'     14 - Pušnik Nik
       11 - Rožič Alen
  73'     13 - Rakar Michael
       16 - Križnik Sašo
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan