Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 10. krog 12.10.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - Kety Emmi Bistrica 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Topolovec Dejan
   1. pomočnik: Kirič Bojan
   2. pomočnik: Vidovič Patrik
   Delegat: Golob Peter
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  2  Vidovič Rene
  5  Živič David
  6  Ferk Marko
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  10  Erhatič Nik
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  14  Mesarič Miha
  17  Pušnik Nejc
  21  Bojnec Jaša (K)
   Kety Emmi Bistrica
Priimek in ime
  1  Vovko Nejc (V)
  3  Breznik Julian
  4  Pristovnik Aljaž
  5  Pesek Klemen
  6  Svenšek Jure
  7  Kovačič Aljaž
  9  Kapun Enej (K)
  10  Kirbiš Aljoša
  21  Šabani Asrit
  37  Dvoršak Gal
  55  Maček Jaka
  Rezervni igralci
  1  Miličič Žiga (V)
  3  Svenšek Rene
  4  Modrič Timotej
  9  Fras Denis
  13  Čuš Rene
  15  Čeh Rok
  19  Plajnšek Aljoša
  Rezervni igralci
  8  Godec Miha
  27  Kapun Dan
  30  Pušnik Matic
  32  Glinšek Mišel
  77  Roj Tibor
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   Kety Emmi Bistrica
   Dvoršak Simon
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   Kety Emmi Bistrica
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
    7 - Brest Marko (41')
   Kety Emmi Bistrica
    55 - Maček Jaka (24')
    6 - Svenšek Jure (40')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   Kety Emmi Bistrica
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  56'     9 - Fras Denis
       11 - Žižek Marcel
  61'     15 - Čeh Rok
       17 - Pušnik Nejc
  69'     3 - Svenšek Rene
       6 - Ferk Marko
   Kety Emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
  52'     32 - Glinšek Mišel
       10 - Kirbiš Aljoša
  56'     77 - Roj Tibor
       55 - Maček Jaka
  85'     8 - Godec Miha
       7 - Kovačič Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan