Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 9. krog 06.10.19
   TEKMA: Rogaška - Rogatec - NK Jarenina 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gojčič Tomaž
   1. pomočnik: Maksimovič Laura
   2. pomočnik: Topolovec Dejan
   Delegat: Antolič Vlado
   POSTAVI
   Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Turnšek Blaž
  7  Gobec Tomi
  9  Turnšek Val Miha
  10  Fišer Valentin
  11  Korez Andraž
  12  Murko Sebastjan (V)
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  18  Vodeb Marcel
  21  Peček Niko
   NK Jarenina
Priimek in ime
  4  Lukić Lucas
  5  Toth Teo
  7  Pokeržnik Jakob
  8  Lorber Blaž
  10  Knuplež Blaž (K)
  11  Zlatoper Dobrijević Filip
  14  Koman Andrej
  15  Fajs Luka
  17  Šnofl Rok
  44  Šenveter Nik (V)
  99  Dolenc Nal
  Rezervni igralci
  1  Majer Leon (V)
  3  Veselaj Arian
  8  Korez Nik
  14  Kuljići Denis
  16  Šef Andraž
  20  Šolman Oto
  Rezervni igralci
  77  Černelič Nino
   TRENER
   Rogaška - Rogatec
   Neskič Alen
   NK Jarenina
   STRELCI
   Rogaška - Rogatec
   1 : 0 15 - Zavšek Urban (32')
   2 : 0 7 - Gobec Tomi (69')
   NK Jarenina
   OPOMINJANI
   Rogaška - Rogatec
    21 - Peček Niko (41')
    7 - Gobec Tomi (62')
    9 - Turnšek Val Miha (85')
   NK Jarenina
    4 - Lukić Lucas (31')
    8 - Lorber Blaž (81')
   IZKLJUČENI
   Rogaška - Rogatec
   NK Jarenina
   MENJAVE
   Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  55'     20 - Šolman Oto
       11 - Korez Andraž
  84'     8 - Korez Nik
       17 - Kužnar Anže
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  74'     77 - Černelič Nino
       8 - Lorber Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan