Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 9. krog 05.10.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - NK Nafta 1903 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Kamplet Miha
   1. pomočnik: Vrabič Matic
   2. pomočnik: Kmetec Tim
   Delegat: Gostenčnik Gregor
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  2  Vidovič Rene
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  9  Fras Denis
  10  Erhatič Nik
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  14  Mesarič Miha
  21  Bojnec Jaša
   NK Nafta 1903
Priimek in ime
  1  Kovač Patrik (V)
  4  Matko Mišo
  7  Koščak Lovro
  11  Šimunković Bruno
  13  Biró Dominik
  14  Šoš Aleks (K)
  15  Pavšič Sašo
  17  Golubić Marin
  20  Fekete Dániel
  23  Šupljika Mateo
  95  Lesar Martin Michael
  Rezervni igralci
  1  Miličič Žiga (V)
  3  Modrič Timotej
  6  Ferk Marko
  13  Čuš Rene
  15  Čeh Rok
  17  Pušnik Nejc
  19  Plajnšek Aljoša
  Rezervni igralci
  3  Mihaljuš Matej
  6  Berden David
  8  Horvath David Jožef
  10  Sakač Leon
  12  Novak Miha (V)
  18  Vurušić Leo
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   NK Nafta 1903
   Bažika Silvester
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 0 7 - Brest Marko (8')
   2 : 0 10 - Erhatič Nik (18')
   3 : 0 14 - Mesarič Miha (44')
   4 : 0 14 - Mesarič Miha (66')
   5 : 1 15 - Čeh Rok (88')
   NK Nafta 1903
   4 : 1   6 - Berden David (79') 
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
   NK Nafta 1903
    14 - Šoš Aleks (60')
    10 - Sakač Leon (78')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   NK Nafta 1903
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  55'     6 - Ferk Marko
       10 - Erhatič Nik
  58'     17 - Pušnik Nejc
       21 - Bojnec Jaša
  69'     3 - Modrič Timotej
       8 - Lah Domen
  73'     13 - Čuš Rene
       9 - Fras Denis
  74'     15 - Čeh Rok
       11 - Žižek Marcel
   NK Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Vurušić Leo
       17 - Golubić Marin
  63'     8 - Horvath David Jožef
       95 - Lesar Martin Michael
  63'     10 - Sakač Leon
       7 - Koščak Lovro
  66'     3 - Mihaljuš Matej
       14 - Šoš Aleks
  76'     6 - Berden David
       11 - Šimunković Bruno
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan