Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 8. krog 29.09.19
   TEKMA: NK Jarenina - Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Jarenina - Športni park Jarenina    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik: Romih Marko
   Delegat: Cojhter Matjan
   POSTAVI
   NK Jarenina
Priimek in ime
  2  Fajs Luka
  3  Rožič Anže
  4  Lukić Lucas
  6  Zlatoper Dobrijević Filip
  7  Lazar Jure
  10  Knuplež Blaž (K)
  11  Dolenc Nal
  14  Koman Andrej
  15  Pokeržnik Jakob
  16  Šnofl Rok
  44  Šenveter Nik (V)
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  2  Vidovič Rene
  3  Svenšek Rene
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  9  Fras Denis
  10  Erhatič Nik
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  21  Bojnec Jaša
  Rezervni igralci
  12  Kump Ian (V)
  17  Lorber Blaž
  Rezervni igralci
  1  Miličič Žiga (V)
  6  Ferk Marko
  13  Čuš Rene
  14  Mesarič Miha
  15  Čeh Rok
  17  Pušnik Nejc
  19  Plajnšek Aljoša
   TRENER
   NK Jarenina
   Karić Amir
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   STRELCI
   NK Jarenina
   1 : 3 7 - Lazar Jure (58')
   2 : 4 4 - Lukić Lucas (93')
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   21 - Bojnec Jaša (2') 
   0 : 2   11 - Žižek Marcel (5') 
   0 : 3   7 - Brest Marko (43') 
   1 : 4   17 - Pušnik Nejc (92') 
   OPOMINJANI
   NK Jarenina
    14 - Koman Andrej (16')
    10 - Knuplež Blaž (68')
    15 - Pokeržnik Jakob (72')
    3 - Rožič Anže (77')
    7 - Lazar Jure (90')
   Drava Dakinda Ptuj
   IZKLJUČENI
   NK Jarenina
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Lorber Blaž
       14 - Koman Andrej
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  59'     13 - Čuš Rene
       21 - Bojnec Jaša
  59'     17 - Pušnik Nejc
       11 - Žižek Marcel
  79'     14 - Mesarič Miha
       5 - Živič David
  82'     6 - Ferk Marko
       7 - Brest Marko
  87'     19 - Plajnšek Aljoša
       2 - Vidovič Rene
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan