Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 7. krog 21.09.19
   TEKMA: Drava Dakinda Ptuj - Rogaška - Rogatec 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kmetec Tim
   1. pomočnik: Ivanovič Uroš
   2. pomočnik: Gligorić Lan
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  3  Svenšek Rene
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  10  Erhatič Nik
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  17  Pušnik Nejc
  19  Plajnšek Aljoša
  21  Bojnec Jaša
   Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V)
  3  Veselaj Arian
  4  Kodelič Jan (K)
  7  Gobec Tomi
  10  Fišer Valentin
  15  Zavšek Urban
  16  Šef Andraž
  17  Kužnar Anže
  18  Vodeb Marcel
  20  Turnšek Val Miha
  21  Peček Niko
  Rezervni igralci
  1  Miličič Žiga (V)
  2  Vidovič Rene
  6  Ferk Marko
  9  Fras Denis
  13  Čuš Rene
  14  Mesarič Miha
  15  Čeh Rok
  Rezervni igralci
  6  Kuljići Denis
  8  Korez Nik
  11  Korez Andraž
  12  Murko Sebastjan (V)
  19  Kastrati Ilirian
  22  Pavić Patrik Paris
   TRENER
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   Rogaška - Rogatec
   Neskič Alen
   STRELCI
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 1 11 - Žižek Marcel (59')
   2 : 1 11 - Žižek Marcel (69')
   Rogaška - Rogatec
   0 : 1   15 - Zavšek Urban (15') 
   OPOMINJANI
   Drava Dakinda Ptuj
   Rogaška - Rogatec
    15 - Zavšek Urban (31')
   IZKLJUČENI
   Drava Dakinda Ptuj
   Rogaška - Rogatec
   MENJAVE
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  64'     15 - Čeh Rok
       7 - Brest Marko
  67'     2 - Vidovič Rene
       19 - Plajnšek Aljoša
  78'     9 - Fras Denis
       17 - Pušnik Nejc
  83'     14 - Mesarič Miha
       11 - Žižek Marcel
  87'     6 - Ferk Marko
       10 - Erhatič Nik
   Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  64'     8 - Korez Nik
       17 - Kužnar Anže
  70'     11 - Korez Andraž
       3 - Veselaj Arian
  83'     6 - Kuljići Denis
       18 - Vodeb Marcel
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan