Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 7. krog 21.09.19
   TEKMA: NK MB Tabor - NK Jarenina 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Vašl Patrik
   2. pomočnik: Turanović Armin
   Delegat: Perko Robert
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Helbink Nejc (V)
  3  Smailagić Andraž
  4  Vukina Anej
  5  Kompan Lan Martin
  6  Djurovič Žiga
  7  Savić Nikola
  8  Gradišnik Nino
  10  Pernek Aljaž (K)
  11  Petrušić Siniša
  16  Polanič Luka
  17  Filipović Luka
   NK Jarenina
Priimek in ime
  1  Berzak Tim (V)
  3  Rožič Anže
  4  Lukić Lucas
  5  Toth Teo
  7  Pokeržnik Jakob
  10  Knuplež Blaž (K)
  14  Koman Andrej
  15  Fajs Luka
  17  Šnofl Rok
  55  Lazar Jure
  99  Dolenc Nal
  Rezervni igralci
  9  Smolko Matjaž
  12  Mihelak Nino (V)
  13  Fesel Luka
  18  Levačič Žan
  20  Hozjan Žiga
  Rezervni igralci
  9  Ploj Alen
  44  Šenveter Nik (V)
  77  Černelič Nino
   TRENER
   NK MB Tabor
   Jurenec Damir
   NK Jarenina
   Karić Amir
   STRELCI
   NK MB Tabor
   1 : 0 17 - Filipović Luka (15')
   2 : 0 7 - Savić Nikola (88')
   NK Jarenina
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
   NK Jarenina
    55 - Lazar Jure (44')
    3 - Rožič Anže (63')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
   NK Jarenina
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  61'     20 - Hozjan Žiga
       6 - Djurovič Žiga
  69'     18 - Levačič Žan
       11 - Petrušić Siniša
  83'     9 - Smolko Matjaž
       17 - Filipović Luka
  89'     13 - Fesel Luka
       16 - Polanič Luka
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  62'     9 - Ploj Alen
       15 - Fajs Luka
  82'     77 - Černelič Nino
       99 - Dolenc Nal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan