Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 6. krog 15.09.19
   TEKMA: NŠ Dravograd - Drava Dakinda Ptuj 1 : 7 (1 : 3)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Skornšek Črt
   1. pomočnik: Borovnik Miha
   2. pomočnik: Grošič Kenan
   Delegat: Cojhter Matjan
   POSTAVI
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  2  Šmon Tim
  3  Grešovnik Žiga
  4  Skralovnik Anže
  5  Harum Vito
  7  Obretan Nejc
  8  Poberžnik Ven (K)
  10  Kovač Kristijan
  14  Založnik Aljaž
  15  Halilović Fadil
  16  Oder Svit
  51  Kadiš Tevž (V)
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  3  Svenšek Rene
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  10  Erhatič Nik
  12  Kokol Nino (V)
  15  Čeh Rok
  17  Pušnik Nejc
  19  Plajnšek Aljoša
  21  Bojnec Jaša
  Rezervni igralci
  6  Pšeničnik David
  11  Podlesnik Gal
  13  Terpotec Luka
  71  Šturm Nik
  Rezervni igralci
  1  Petrovič Miha (V)
  2  Čuš Rene
  6  Ferk Marko
  9  Fras Denis
  11  Žižek Marcel
  13  Modrič Timotej
  14  Mesarič Miha
   TRENER
   NŠ Dravograd
   Čavnik Milan
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   STRELCI
   NŠ Dravograd
   1 : 2 3 - Grešovnik Žiga (16')
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   17 - Pušnik Nejc (5') 
   0 : 2   7 - Brest Marko (10') 
   1 : 3   17 - Pušnik Nejc (43') 
   1 : 4   4 - Drevenšek Niko (77')  11m
   1 : 5   11 - Žižek Marcel (80') 
   1 : 6   11 - Žižek Marcel (82') 
   1 : 7   9 - Fras Denis (84') 
   OPOMINJANI
   NŠ Dravograd
    5 - Harum Vito (22')
    8 - Poberžnik Ven (35')
    14 - Založnik Aljaž (53')
   Drava Dakinda Ptuj
    10 - Erhatič Nik (49')
    7 - Brest Marko (57')
   IZKLJUČENI
   NŠ Dravograd
    8 - Poberžnik Ven (58')
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Pšeničnik David
       15 - Halilović Fadil
  53'     11 - Podlesnik Gal
       10 - Kovač Kristijan
  81'     13 - Terpotec Luka
       14 - Založnik Aljaž
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  61'     11 - Žižek Marcel
       15 - Čeh Rok
  64'     6 - Ferk Marko
       8 - Lah Domen
  78'     13 - Modrič Timotej
       10 - Erhatič Nik
  78'     9 - Fras Denis
       7 - Brest Marko
  81'     2 - Čuš Rene
       19 - Plajnšek Aljoša
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
8. krog 19.10.19
NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2
NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2
NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan