Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 18/19
  Zapisnik: 9. krog 26.10.18
   TEKMA: ND Polzela - NK Rogaška 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Račnik Urh (V)
  3  Štahl Lovro
  6  Sonjak Lan
  8  Mak Gašper
  9  Novak Jure
  10  GOLTNIK LOVRO
  13  Puncer Aljaž Žan
  16  Temaj Egzon (K)
  17  Ocvirk Jan Matjaž
  21  Popović Alen
  30  Marsel Tian
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Arzenšek Luka (V)
  2  Šturbej Luka
  4  Majer Nejc (K)
  5  Močnik Jure
  6  Cvek Tin
  7  Hernavs Miha
  8  Pelko Borut
  9  Dragaš Žiga
  11  Šket Marcel
  13  Lipnik Niko
  19  Drozg Vid
  Rezervni igralci
  14  Trauner Vid
  15  MILČIĆ LEON
  40  Pungaršek Jaka (V)
  Rezervni igralci
  12  Rakuša Maj (V)
  14  Hrepevnik Stanislav
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   NK Rogaška
   Kobilšek Andraž
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 13 - Puncer Aljaž Žan (16')
   2 : 0 13 - Puncer Aljaž Žan (57')
   3 : 0 6 - Sonjak Lan (59')11m
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   ND Polzela
    17 - Ocvirk Jan Matjaž (45')
   NK Rogaška
    5 - Močnik Jure (42')
    4 - Majer Nejc (68')
    7 - Hernavs Miha (69')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   NK Rogaška
    4 - Majer Nejc (69')
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
  63'     14 - Trauner Vid
       21 - Popović Alen
  66'     15 - MILČIĆ LEON
       10 - GOLTNIK LOVRO
  68'     40 - Pungaršek Jaka
       1 - Račnik Urh
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Hrepevnik Stanislav
       8 - Pelko Borut
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan