Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 18/19
  Zapisnik: 13. krog 31.10.18
   TEKMA: NK Gummimiral Jarenina - NK MB Tabor 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Jarenina - Športni park Jarenina    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kamplet Miha
   1. pomočnik: Kmetec Mark
   2. pomočnik: Gonza Nejc
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   NK Gummimiral Jarenina
Priimek in ime
  1  Jarh Matjaž (V)
  2  Fanedl Aljaž
  3  Žižek Luka
  5  Embreuš Matic
  6  Rec Angelo Timotej
  7  Lazar Jure
  8  Knuplež Blaž
  9  Smodej Lan
  11  Nikl Niki (K)
  14  Lorber Blaž
  20  Verčkovnik Aljaž
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Mihelak Nino (V)
  2  Žuraj Luka
  3  Gluk Grega
  5  Šabotić Ferid
  7  Weiss Tadej (K)
  8  Gradišnik Nino
  9  Munda Gašper
  14  Pušnik Bine
  15  Milošević Tacer Enej
  18  Savić Nikola
  19  Javnik Miha
  Rezervni igralci
  4  Podjavoršek Mihael
  10  Prebil Aljaž
  12  Berzak Tim (V)
  16  Jager Nejc
  19  Šauperl Timotej
  21  Černelič Nino
  Rezervni igralci
  4  Novak Žan
  6  Hozjan Žiga
  10  Koren Minas
  11  Pernek Aljaž
  13  Skenderi Amel
  16  Vesenjak Blaž
  17  Korošec Matija
   TRENER
   NK Gummimiral Jarenina
   Sajko Jani Ivan
   NK MB Tabor
   Železnik Matjaž
   STRELCI
   NK Gummimiral Jarenina
   NK MB Tabor
   0 : 1   9 - Munda Gašper (31') 
   0 : 2   18 - Savić Nikola (52') 
   OPOMINJANI
   NK Gummimiral Jarenina
    14 - Lorber Blaž (36')
    9 - Smodej Lan (66')
   NK MB Tabor
    19 - Javnik Miha (38')
   IZKLJUČENI
   NK Gummimiral Jarenina
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   NK Gummimiral Jarenina
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Jager Nejc
       8 - Knuplež Blaž
  63'     21 - Černelič Nino
       20 - Verčkovnik Aljaž
  70'     10 - Prebil Aljaž
       9 - Smodej Lan
  83'     19 - Šauperl Timotej
       3 - Žižek Luka
  83'     4 - Podjavoršek Mihael
       7 - Lazar Jure
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  15'     17 - Korošec Matija
       14 - Pušnik Bine
  46'     16 - Vesenjak Blaž
       2 - Žuraj Luka
  66'     10 - Koren Minas
       9 - Munda Gašper
  76'     11 - Pernek Aljaž
       7 - Weiss Tadej
  85'     13 - Skenderi Amel
       18 - Savić Nikola
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan