Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 18/19
  Zapisnik: 10. krog 13.10.18
   TEKMA: Nafta 1903 - NK Šampion 0 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Lendava - ŠC Lendava - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žekš Aleš
   1. pomočnik: Cifer Nina
   2. pomočnik: Pelcl Mitja
   Delegat: Vučko Darko
   POSTAVI
   Nafta 1903
Priimek in ime
  5  Vinko Patrik
  8  Magyar Mihael
  11  Drk Dominik
  12  Lörinc Marko (V)
  14  Šoš Aleks
  18  Tomašić Tomislav
  21  Kepe Tihomir
  32  Pavšič Sašo (K)
  52  Biharvari Roland
  55  Zrna Karlo
  70  Bistrović Leonardo
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Gajić Denis
  4  Kramer Nik
  5  Božijak Aleš (K)
  6  Poklečki Žiga
  8  Strmšnik Tilen
  9  Grobelnik Gal
  10  Petkovič Jan
  11  Lupret Dalibor
  14  Fišer Valentin
  18  Krumpak Jan
  84  Ledl Adrian (V)
  Rezervni igralci
  1  Kovač Patrik (V)
  3  Berden David
  9  Novak David
  10  Zelko Žiga
  13  Matko Mišo
  17  Štaman Amadej
  30  Šupljika Mateo
  Rezervni igralci
  2  Klajnšek Grajžl Rok
  7  Bauman Sven
  13  Križnik Sašo
  16  Rožič Alen
  17  Brežnik Urh
   TRENER
   Nafta 1903
   Šooš Vladimir
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Nafta 1903
   NK Šampion
   0 : 1   11 - Lupret Dalibor (11') 
   0 : 2   9 - Grobelnik Gal (12') 
   0 : 3   9 - Grobelnik Gal (42') 
   0 : 4   6 - Poklečki Žiga (56') 
   0 : 5   16 - Rožič Alen (72') 
   OPOMINJANI
   Nafta 1903
    52 - Biharvari Roland (15')
    32 - Pavšič Sašo (25')
    55 - Zrna Karlo (38')
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   Nafta 1903
   NK Šampion
   MENJAVE
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Matko Mišo
       5 - Vinko Patrik
  46'     30 - Šupljika Mateo
       21 - Kepe Tihomir
  57'     10 - Zelko Žiga
       52 - Biharvari Roland
  60'     9 - Novak David
       55 - Zrna Karlo
  63'     17 - Štaman Amadej
       70 - Bistrović Leonardo
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  67'     16 - Rožič Alen
       14 - Fišer Valentin
  72'     7 - Bauman Sven
       8 - Strmšnik Tilen
  76'     13 - Križnik Sašo
       11 - Lupret Dalibor
  76'     17 - Brežnik Urh
       10 - Petkovič Jan
  82'     2 - Klajnšek Grajžl Rok
       9 - Grobelnik Gal
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan