Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 18/19
  Zapisnik: 9. krog 06.10.18
   TEKMA: Nafta 1903 - Rudar Velenje 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Hotiza - Športni park Hotiza    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Grlec Simon
   Delegat: Fartelj Janez
   POSTAVI
   Nafta 1903
Priimek in ime
  3  Strah David
  8  Magyar Mihael
  10  Zelko Žiga
  11  Drk Dominik
  12  Lörinc Marko (V)
  14  Šoš Aleks
  18  Tomašić Tomislav
  32  Pavšič Sašo (K)
  52  Biharvari Roland
  55  Zrna Karlo
  70  Bistrović Leonardo
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  7  Vezaj Ardit
  8  Kitek Cene
  9  Vošnjak Adam (K)
  10  Tabaković Ali
  11  Jovan Gašper
  12  Stopajnik Tomaž (V)
  19  Videčnik Aleš
  21  Martinovič Alen
  23  Udovč Tilen
  25  Buljubašić Faris
  31  Korpar Žiga
  Rezervni igralci
  1  Kovač Patrik (V)
  5  Vinko Patrik
  9  Sakač Leon
  13  Matko Mišo
  17  Šupljika Mateo
  21  Kepe Tihomir
  30  Novak David
  Rezervni igralci
  3  Kukenberg Triller Jan
  4  Djerdji Pavše Leon
  6  Bernardis Jaka
  17  Vošnjak Amadej
  20  Lorger Žiga
  26  Karat Jaka (V)
  33  Fašing Žiga
   TRENER
   Nafta 1903
   Šooš Vladimir
   Rudar Velenje
   Fenko Igor
   STRELCI
   Nafta 1903
   Rudar Velenje
   0 : 1   19 - Videčnik Aleš (34') 
   0 : 2   11 - Jovan Gašper (40') 
   0 : 3   10 - Tabaković Ali (49') 
   0 : 4   11 - Jovan Gašper (62') 
   OPOMINJANI
   Nafta 1903
    11 - Drk Dominik (59')
    32 - Pavšič Sašo (72')
   Rudar Velenje
   IZKLJUČENI
   Nafta 1903
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Vinko Patrik
       10 - Zelko Žiga
  46'     30 - Novak David
       14 - Šoš Aleks
  51'     21 - Kepe Tihomir
       70 - Bistrović Leonardo
  54'     17 - Šupljika Mateo
       8 - Magyar Mihael
  60'     13 - Matko Mišo
       3 - Strah David
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  54'     17 - Vošnjak Amadej
       9 - Vošnjak Adam
  62'     3 - Kukenberg Triller Jan
       19 - Videčnik Aleš
  68'     6 - Bernardis Jaka
       11 - Jovan Gašper
  75'     20 - Lorger Žiga
       7 - Vezaj Ardit
  79'     33 - Fašing Žiga
       8 - Kitek Cene
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan