Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 18/19
  Zapisnik: 2. krog 01.09.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Fosilum Šentjur 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  4  Jurak Jakob
  5  Drofenik Blaž
  6  Kladušek Jožef (K)
  10  Bezamovski Matic
  13  Kajba Alen
  19  Kladušek Jan
  24  Herček Jan
  25  Posteržin Luka
  28  Kranjčec Alen
  30  Agrež Sven
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  3  Biščan Denis
  4  Rudež Nejc
  5  Bender Enej
  7  Destovnik Luka
  8  Rihter Tian
  9  Trobec Matic (K)
  10  Majer Oliver
  11  Huzjak Nik
  16  Šakić Antonio
  21  Leban Ambrož
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  17  Motoh Leon
  22  Krašovic Gašper (V)
  45  Vodeb Anže
  69  Alegro Domen
  90  Kotar Tim
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   Fosilum Šentjur
   Balagič Samir
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Fosilum Šentjur
   0 : 1   10 - Majer Oliver (58') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    10 - Bezamovski Matic (30')
   Fosilum Šentjur
    7 - Destovnik Luka (28')
    10 - Majer Oliver (65')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Motoh Leon
       11 - Huzjak Nik
  75'     90 - Kotar Tim
       21 - Leban Ambrož
  79'     69 - Alegro Domen
       16 - Šakić Antonio
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan