Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina MNZ Celje 17/18
  Zapisnik: 4. krog 04.04.18
   TEKMA: Dravinja - NK Šampion 0 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Kozole Klemen
   2. pomočnik: Turanović Armin
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  1  Vovko Nejc (V) 31.01.01
  3  Kolar Miha 29.05.02
  4  Brglez Marcel 05.04.01
  5  Tič Jakob (K) 05.10.99
  7  Lipovec Žiga 10.06.01
  8  Godec Miha 17.02.01
  10  Vidmar Brdnik Florjan 02.02.00
  11  Završnik Tilen 25.09.02
  13  Kukovič Nik 22.08.01
  17  Buh Tijan 23.06.02
  18  Kolar Blaž 14.12.01
   NK Šampion
Priimek in ime Rojen
  3  Kolenc Jure 02.09.99
  6  Božijak Aleš 06.02.00
  7  Strmšnik Tilen 13.04.00
  8  Poklečki Žiga 26.02.00
  11  Lupret Dalibor 13.04.00
  13  Kantoci Tibor 11.01.01
  15  Tavčar Leonardo (K) 09.10.99
  16  Brežnik Urh 17.08.00
  21  Džumhur Stian 21.08.00
  22  Petkovič Jan 07.08.00
  84  Ledl Adrian (V) 17.12.00
  Rezervni igralci
  2  Zidanšek Martin 13.12.02
  12  Tiganj Elmin (V) 08.04.02
  14  Tinče Vito 25.09.01
  15  Petek Andraž 11.01.02
  21  Stanovnik Vid 16.06.02
  22  Šućurović Benjamin 11.07.01
  Rezervni igralci
  1  Verdev Žan (V) 08.02.00
  2  Štante Anej 19.02.02
  4  Ratej Urban 25.07.00
  5  Košir Matic 13.09.99
  9  Ferčec David 08.01.01
  10  Grobelnik Gal 21.07.01
  14  Krumpak Jan 18.06.01
   TRENER
   Dravinja
   Pec Peter
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   Dravinja
   NK Šampion
   0 : 1   8 - Poklečki Žiga (25') 
   0 : 2   21 - Džumhur Stian (28') 
   0 : 3   21 - Džumhur Stian (39') 
   0 : 4   11 - Lupret Dalibor (49') 
   0 : 5   21 - Džumhur Stian (56') 
   0 : 6   15 - Tavčar Leonardo (58') 
   0 : 7   11 - Lupret Dalibor (63') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Šampion
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Petek Andraž
       3 - Kolar Miha
  58'     22 - Šućurović Benjamin
       13 - Kukovič Nik
  77'     14 - Tinče Vito
       11 - Završnik Tilen
  81'     21 - Stanovnik Vid
       5 - Tič Jakob
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Košir Matic
       8 - Poklečki Žiga
  57'     2 - Štante Anej
       16 - Brežnik Urh
  64'     10 - Grobelnik Gal
       22 - Petkovič Jan
  76'     4 - Ratej Urban
       13 - Kantoci Tibor
  78'     14 - Krumpak Jan
       11 - Lupret Dalibor
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan