Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 12. krog 15.04.18
   TEKMA: Mons Claudius - KNK Odred Kozje - NK Imeno 4 : 1 3 : 1
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Lončar Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Pažon Vid (V)
  2  Berlet Liam
  3  Klep Nikolaj
  4  Kunštek Leon
  5  Potočnik Timotej
  6  Očko Žiga
  7  Kores Tilen
  8  Bele Tai
  9  Šturbej Luka
  10  Prevolšek Jaka
  11  Krivec Enej (K)
  13  Dragaš Žiga
  14  Smeh Dominik
  15  Novak Luka
  16  Tramšek Jan
  17  Ivanuš Gal
  18  Korez Denis
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Pavlić Žan (V)
  3  Kampuš Matjaž
  5  Brundič Josip
  11  Kranjčec Blaž
  15  Verboten Tom
  16  Jančič Jaka
  23  Fistrić Blaž
  24  Kovač Matic
  26  Goršek Tim (K)
  27  Kolar Žiga
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 4 - Kunštek Leon (2')
   2 : 0 15 - Novak Luka (5')
   3 : 1 11 - Krivec Enej (19')
   4 : 1 11 - Krivec Enej (53')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   2 : 1   15 - Verboten Tom (15') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    14 - Smeh Dominik (59')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan