Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 11. krog 08.04.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Hrastnik 3 : 1 3 : 1
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 10
   1. sodnik: Lončar Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Turk Anže (V) 07.12.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
  29  Pavlić Žan 01.08.05
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  3  Blagotinšek Jan 28.09.06
  4  Selič David 11.01.07
  8  Maksimović David 09.09.07
  13  Hercegovac Alan (K) 29.06.06
  15  Hotić Anis 08.01.07
  19  Kahteran Sair 15.09.06
  20  Mujaković Emanuel 27.02.07
  22  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  23  Cvet Ažbe 04.01.06
  24  Fazlić Alen 19.10.06
  28  Žagar Matic 13.10.05
  33  Činžar Žiga 10.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 15 - Verboten Tom (4')
   2 : 0 15 - Verboten Tom (8')
   3 : 0 15 - Verboten Tom (11')
   NK Hrastnik
   3 : 1   4 - Selič David (20') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan