Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 11. krog 08.04.18
   TEKMA: NK.Laško-Pivovar - Mons Claudius 2 : 10 2 : 3
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Padežnik Jani (V)
  8  Jazbinšek Gal
  9  Zeme Tit
  12  Vodišek Miha (V)
  13  Žužek Kristjan
  23  Ozimek Urh
  33  Rok Vogrinc
  36  Šanca Žiga
  37  Špitaler Klemen
  38  Pavčnik Luka
  43  Beltram Mark (K)
  47  Brglez Tomaž
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Pažon Vid (V)
  2  Kores Tilen
  4  Berlet Liam
  6  Očko Žiga
  8  Bele Tai
  9  Šturbej Luka
  10  Prevolšek Jaka
  11  Krivec Enej (K)
  13  Dragaš Žiga
  14  Smeh Dominik
  16  Tramšek Jan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   STRELCI
   NK.Laško-Pivovar
   1 : 0 36 - Šanca Žiga (6')
   1 : 1 43 - Beltram Mark (7')AG
   2 : 1 43 - Beltram Mark (17')
   Mons Claudius
   2 : 2   11 - Krivec Enej (21') 
   2 : 3   11 - Krivec Enej (30') 
   2 : 4   11 - Krivec Enej (33') 
   2 : 5   13 - Dragaš Žiga (36') 
   2 : 6   11 - Krivec Enej (45') 
   2 : 7   13 - Dragaš Žiga (46') 
   2 : 8   13 - Dragaš Žiga (50') 
   2 : 9   4 - Berlet Liam (51') 
   2 : 10   11 - Krivec Enej (52') 
   OPOMINJANI
   NK.Laško-Pivovar
   Mons Claudius
   IZKLJUČENI
   NK.Laško-Pivovar
   Mons Claudius
   MENJAVE
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan