Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 10. krog 25.03.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 B - NŠ NK Krško B 1 : 4 0 : 2
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Vozlič Darko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime
  1  Šebalj Filip (V)
  2  Senica Jan
  3  Lovše Juš
  4  Baznik Din
  5  Balon Jure
  6  Zupančič Žan
  7  Zupančič Alex
  8  Malus Luka
  9  Marčun Nik
  10  Zorko Nejc
  51  Denžič David
  52  Sotler Mihael (K)
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  1  Sotelšek Andraž (V)
  4  Lenič Leon
  6  Medvešek Nik
  8  Kmetič Maj
  9  Zajc Lan
  14  Kozole Žiga
  15  Pacek Domen
  16  Pirc Nik (K)
  25  Štefančič Tilen
  44  Krajnčič Jakob
  45  Tršinar Martin
  88  Vidmar Anže
  94  Fila Lovro
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   NŠ NK Krško B
   Brečko Tomaž
   STRELCI
   NK Brežice 1919 B
   1 : 3 8 - Malus Luka (53')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   9 - Zajc Lan (14') 
   0 : 2   15 - Pacek Domen (23') 
   0 : 3   15 - Pacek Domen (46') 
   1 : 4   16 - Pirc Nik (59') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 B
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 B
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan