Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 10. krog 25.03.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 B - NŠ NK Krško B 1 : 4 0 : 2
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Vozlič Darko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  2  Senica Jan 07.08.06
  3  Lovše Juš 14.08.07
  4  Baznik Din 09.02.06
  5  Balon Jure 13.03.06
  6  Zupančič Žan 08.09.06
  7  Zupančič Alex 30.07.05
  8  Malus Luka 21.11.07
  9  Marčun Nik 26.03.06
  10  Zorko Nejc 18.09.06
  51  Denžič David 12.02.05
  52  Sotler Mihael (K) 20.02.06
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Sotelšek Andraž (V) 07.02.06
  4  Lenič Leon 17.03.06
  6  Medvešek Nik 14.08.06
  8  Kmetič Maj 12.05.06
  9  Zajc Lan 27.11.06
  14  Kozole Žiga 26.12.06
  15  Pacek Domen 02.02.06
  16  Pirc Nik (K) 29.08.06
  25  Štefančič Tilen 21.03.06
  44  Krajnčič Jakob 14.10.06
  45  Tršinar Martin 11.11.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  94  Fila Lovro 28.10.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   NŠ NK Krško B
   Brečko Tomaž
   STRELCI
   NK Brežice 1919 B
   1 : 3 8 - Malus Luka (53')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   9 - Zajc Lan (14') 
   0 : 2   15 - Pacek Domen (23') 
   0 : 3   15 - Pacek Domen (46') 
   1 : 4   16 - Pirc Nik (59') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 B
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 B
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan