Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 5. krog 12.11.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Celje B 2 : 9 2 : 3
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 15
   1. sodnik: Veber Aleks
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Pavlić Žan (V)
  5  Brundič Josip
  11  Kranjčec Blaž
  16  Jančič Jaka
  17  Urlep Blaž
  23  Fistrić Blaž
  24  Kovač Matic
  25  Turk Anže
  26  Goršek Tim
  27  Kolar Žiga (K)
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Lubej Jaka (V)
  2  Verstovšek Jani
  3  Karapandža Timotej
  4  Arlič Nik
  5  Dokler Miha (K)
  6  Grlić Niko
  7  Memaj Ermal
  8  Topole Nai
  9  Šelih Hugo
  10  Gunzek Miha
  11  Guček Žiga
  13  Galun Denis
  14  Petrak Janin
  16  Mladenović Luka
  17  Anžin Jure
  18  Tojnko Gal Patrick
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 2 27 - Kolar Žiga (16')
   2 : 2 11 - Kranjčec Blaž (21')
   NK Celje B
   0 : 1   3 - Karapandža Timotej (2') 
   0 : 2   9 - Šelih Hugo (9') 
   2 : 3   9 - Šelih Hugo (26') 
   2 : 4   9 - Šelih Hugo (32') 
   2 : 5   16 - Mladenović Luka (34') 
   2 : 6   6 - Grlić Niko (37') 
   2 : 7   13 - Galun Denis (52') 
   2 : 8   9 - Šelih Hugo (59') 
   2 : 9   4 - Arlič Nik (60') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Celje B
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan