Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Hrastnik 10 : 1 6 : 0
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Romih Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  3  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  4  Grobin Jaka 07.09.05
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Šepic Nino 16.11.06
  12  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  13  Toplak Patrik 29.08.05
  14  Mikez Tjaš 02.08.05
  16  Artnak Tilen 25.05.06
  17  Stanković Sven 16.04.05
  18  Grašič Mark 19.11.06
  20  Canoski Nihat 24.11.06
  21  Hercog Tilen 09.08.05
  23  Korez Tilen 01.03.05
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  2  Maksimović David 09.09.07
  3  Blagotinšek Jan 28.09.06
  4  Selič David 11.01.07
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan (K) 29.06.06
  19  Kahteran Sair 15.09.06
  23  Cvet Ažbe 04.01.06
  28  Žagar Matic 13.10.05
  33  Činžar Žiga 10.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 17 - Stanković Sven (4')
   2 : 0 10 - Skale Uroš (6')
   3 : 0 13 - Toplak Patrik (6')
   4 : 0 10 - Skale Uroš (9')
   5 : 0 11 - Šepic Nino (24')
   6 : 0 10 - Skale Uroš (25')
   7 : 0 1 - Seidl Žan (31')
   8 : 0 17 - Stanković Sven (33')
   9 : 0 10 - Skale Uroš (48')
   10 : 1 13 - Toplak Patrik (59')
   NK Hrastnik
   9 : 1   23 - Cvet Ažbe (52') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    20 - Canoski Nihat (15')
    17 - Stanković Sven (45')
    14 - Mikez Tjaš (47')
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan